Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 04:59:40
EUR 34.8238 04:59:40
USD 32.3379 04:59:40
ALTIN ONS $2301.8900 04:59:40

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar arkadaşlar: Siyah ile grafikte sizler için işaretledim, üç direnç aş- sonra iki desteğe geri çekil ve basamak şeklinde oluşturulan yapıyı görmekteyiz. En kısa vade için saatlikte de durumumuz aşağıdaki gibidir, iyice üçgen içine de kıstırıldık, aşağıdan gelen açılı ve yataydan gelen desteğe tutunmuş olduğumuzu görüyoruz (27.65 noktası günlük pivot- önemli ortalama noktamız) yukarıda hem açılı ve hem de yatay da direnç noktamız olan tam da kavşak görevi gören 28.30 direncimiz var. Hayırlısı, izleyelim bakalım ne olacak, Bereketli kazançlar.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_Wolf ()

Hocam değerlendirmeleriniz için tşkler. Emeğinize yüreğinize sağlık..

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Alt paylaşımı dikkatlice inceleyelim lütfen, faydası dokunabilir, @HSHSHS___ arkadaşım iki hafta önce Tam da sizin sorduğunuz sorunun karşılığı olan bir destek- direnç arası zig- zag formasyonunu (Adamlar sırf bu işlemleri görebilelim diye formasyon dahi geliştirmişler) bura da paylaşmıştım ve bu yapı da sözünü ettiğim yukarıda 28.50 devamında 27 ve şu anda da 27.80. yani destekler ve dirençler arası gidip geleceğiz tabi ki de, günümüz de de aynı noktadayız zaten, biraz dan yine sizin ve arkadaşlarımızın dikkatini olası ileride oluşabilecek yapılara karşı geçmişte yaptığım bir grafik çalışmasını daha paylaşacağım.

2BeğenmedimŞikayet

Ömer_1 ()

@uzmn hocam çok teşekkür ediyorum. Yazdıklarım işin şakasıydı. Sizin nezdinizde sayfadaki birçok saygıdeğer hocalarımıza teşekkür ederim . Elbette paylasimlarinizdan istifade ediyoruz kendimizce. Kendimize uygun gelen yerlerden alıp değerlendirmeye çalışıyoruz verdiğiniz bilgiler işığında. Tekrardan teşekkür ediyor hayırlı Cumalar diliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

tşklr hocam

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Yerinde yaptığınız paylaşım ve grafikler için teşekkür ederim. Ben de size bereketli kazançlar dilerim.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@AMEDLİ_E_Z_21 arkadaşım , Elimizde ki yatırım tutarına, büyüklüğüne göre değişiklik göstermekle birlikte Yatırımlarımızı çeşitlendirip yatırım araçlarını Sepet yapmak riskimizi azaltmak için olması gereken gayet doğru, yerinde ve güzel bir yatırım şekli, sigorta yani. Bereketli kazançlar.

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

İyi ki varsın
Yazılarını okuyunca stres panik olmuyor insan
Eline diline gönlüne sağlık üstad
Hayırlı cumalar

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

çok haklısınız alıştık artık onlara hocam.. bana aşağıda uyar yukarıda %50 dolar %50 gümüşteyim aşağı insede takviye etsem diyorum yukarı çıksada kar satışı yapsam diyorum yerinde saymalarında bende sabırla beklerim...

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Ömer_1 arkadaşım. Aslında bura da ben ve arkadaşlarımız sürekli belirtiyoruz. Hani madem ki bir yatırım aracına yatırım yapıp elimizdekileri korumaya, arttırmaya çalışıyoruz, az da olsa finansal okuryazarlık- temel grafik- indikatörlere dair bilgi edinebilsek hem kendimize fayda ve yarar sağlamış oluruz ve hem de gelip bura da paylaşımlarımız ile arkadaşlara da katkı sağlayabiliriz. İnternette çok güzel eğitim videolari ve paylaşımlar var, zaman olduğunda bakmak lazım. Bereketli kazançlar.

Ömer_1 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Görüşünüz de haklısınız, @iknownothing arkadaşım. Zaten ben ve bir çok arkadaşımızın da paylaşımları ile bura da dile getirmeye çalıştığı aslında tam da bu. hani genel trend yönüne göre düşünüp hareket etmek te yarar var, ben teknikte olası yön konusunu (kısa- orta- uzun vade) tespite çalışıyorum. Bunun yanında dünyada ki ekonomik veri, ekonomik açıklamalar, jeopolitik gelişmeler vb. onsları etkileyebilecek gelişmelerin de takibimiz de olması lazım, benim düşüncem bu. bereketli kazançlar.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ömer_1 ()

Merhaba @uzmn hocam bizim gibi pek biseyden anlamayanlar da gah şelaleden dibe gidip gah uzaya çıkıyor. Netice de dönüp bakıyoruz ki olduğumuz yerdeyiz :))

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Sayın @uzmn , işte tam bu noktada asıl olan, sizin gibi tecrübeli arkadaşların suya sabuna dokunmadan, ama grafiklerle, aslında ne olabileceği üzerine sayı dilinde yapacağı yorumladır. Zira hacim, volatilite, teknohaber, siyasi tandans gibi konuların izdüşümünde neler yaşandığını, uzun zaman geçirmiş olduğunuz sizler daha iyi tahmin edebilirsiniz bence. Yanılıyor muyum?

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Elinize saglik hocam insallah grafikteki rakamı gorürüz hayirli cumalar

8BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @AMEDLİ_E_Z_21 arkadaşım, sizin de ellerinize sağlık. Bereketli kazançlar.
Gümüş dar bantta hareket edince site sakinleşiyor, paylaşımlar azalıyor. Arkadaşlarımızın görüş düşüncelerine saygı duymakla birlikte; Gümüş Aşağı ya doğru düzeltmeye- desteğe çekilmeye başlayınca altlardan alım kovalayan arkadaşlar siteye gelmeye paylaşım yapmaya başlayacak (şuraya inecek- şu desteği de kıracak- şelale olacak), yukarıya desteğe doğru çıkınca da yukarılardan satış kovalayan arkadaşlar gelmeye paylaşım yapmaya başlayacak (şuraya kadar çıkacak- şu direnci de kıracak- roket uzaya), yani anlayacağınız yatay hareket biraz sıkıcı. Şimdi merak ediyorum akşam üzeri acaba hangi grup arkadaşlarımız bura da olacak. :)

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

eyvallah tşklr

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum