Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:10:13
EUR 34.9839 21:10:13
USD 32.2051 21:10:13
ALTIN ONS $2414.8350 21:10:13

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Altın 1700'lerdeyken paylaştığım not ve o zaman bana yazılanlardan bir tanesi :) Takdir sizin :))

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Aynen üstadım azizle birlikte çalışıyordu bence o ama saygıdeğer shogun üstad ve sizin gibi saygılı üstadlara kimse dil uzatamaz emek veriyorsunuz hakkınızı helal edin gerçekten psikolojik algıya yön vermeye çalışıyorlar yani düşebilir buna kimse bişey diyemez ama düşecek düşecek diye algı yapıyorlar oyun kurucular yapacakları şeyin tersini böyleleri ile algı oluşturarak yaptırıyorlar sürekli yükselir veya sürekli düşer diye bişey yok

Traderxxl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

ben onu aziz sandıydım :)) hatta onunla beraber hareket edince ve sürekli ağlayınca dedim ki bu hep senaryo yapıyor nitekim saygıdeğer shogun ustadımada edepsizlik yapmış ... bu sitede sevdiklerim arasında shogun usta yeralır ... saygılar

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Aynen üstadım batan çocuk bu o dönemde baya terste kaldı kurtulursun kâra bile geçersin dedik inanmadı hemen ilk yükselişte elinden çıkarttı şu aralar kayıp ama kesin algı vermeye çalışıyordu piyasaya o ytd azizle aynı saftaydı o hahaha azizin torunu kayboldu şimdi hahaha :))

Traderxxl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

hahaha ben bunu tanıyorum ağlayan çocuk değilmi o :)) hahaha güzel çocuktu bir tek bana sataşmadı helal olsun hahaha :)ytd

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Piyasada bunun gibilerden çok var hocam emeğinize sağlık saygılar

1BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Bu mesajı çok iyi hatırlıyorum koptum suandaaa :)

0BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

İnsan o zamanlarda sakin kalabilse, hissi olarak değil akli olarak olaylara bakabilse zaten daha çabuk öğrenecek daha az zararla ve daha kısa zamanda atlatacak o devreleri ama başta ben olmak üzere insanımız biraz tez canlı ve bilmediğimizi bilmiyoruz. Ben bu işi bilmiyorum ve en başından öğrenmek gerek demek ilk adım. Negatiflik biraz insanın yapısıyla alakalı hocam negatif insan işler iyi giderken de negatif olabiliyor. Hocam bu sıra altın gümüş platin yorumlarını çoğaltın rica ederim: 334 siftahlık biraz platin aldım 5 saatte 325 e düştü:) ve hiç stresim yok galiba yavaşdan bende alışıyorum yatırımcı psikolojisine bide 2000 hedefi aklımda ve planada sadık olduğunuzu bildiğim için 10/9 oranında alım tarafındayım. Selamlar hocam

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Üstadım sayfa olarak saygıyla ve sevgiyle izliyoruz ve takipteyiz sizi saygılar bizden.

1BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Kralsın kral üstad:)) seviliyorsun

8BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Yatırım yapmak zaten bir risktir. 3-5 lira zarar edince ortalığı yıkıyorsanız zaten yatırımcı değilsiniz demektir. Buradaki paylaşımı ciddi bir dille değil bir anı olarak paylaştım zaten, çoğu zaman gülüp geçiyorum :) Daha önceleri de bana birçok kez bu tip mesajlar gelmişti, kendi kendilerine iddiaya girenler bile olmuştu ama sonra hepsi kayboluyor nedense :)) Diyeceğim o ki burada konu haklı olup olmamak değil, saygı çerçevesinde fikir alış verişinde bulunabilmek. Özellikle terse düşünce etrafa saldırmak yerine rasyonel düşünüp bilgi alış verişinde bulunmak gerek. Yoksa ortalığa negatif enerji yayıp başkalarını da olumsuz etkilersiniz. Aynı bu arkadaşın durumunda olduğu gibi.. Olan genelde kendilerine oluyor.. Üzücü..

EDEP_ve_VEFA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

Bu sohbetten biraz zaman sonraydı bu yorumu yazan arkadaş ( hocam 440 dan sattım artık sende kurtuldun bende kurtuldum ) mealinde bir diyalogda geçmişti :) o arkadaşta benim gibi acemiydi hocam 20 lira kar edince insanın içi hoş oluyor ama 5 lira zararda insan tüm hayatı film şeridi gibi gözümüzden geçiyor, bunlara alışabilen yatırıncı olabilecek galiba

1BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

Hayırlı akşamlar , ben bu mesajınızı bile hatırlıyorum :) ilk like benden hocam. Selamlar

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Hocam kayile aldıniz batan cicuksa işimiz var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum