Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 01:10:50
EUR 34.8292 01:10:50
USD 32.4870 01:10:50
ALTIN ONS $2335.9800 01:10:50

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Günaydın Gümüş Dostları: Gümüş ons teknik grafikte dün kısmen satış ile kademe desteklere kadar çekildik. Şu an için ise saatlik ve dört saatlik teknik grafikte baskıya rağmen toparlanma isteği var, ancak işlem konusunda yine de temkinli ve dikkatli olmakta fayda var. Hem günlük ve hemde haftalıkta şimdilik pivot üstü hareketlerimize yatay- yukarıya doğru devam ediyoruz. Gün içi Avrupa ve akşam üstü ABD piyasaları açilışında bakalım nasıl tepki verecekler.Takip edeceğim destek ve direnç noktaları alt tabloda mevcuttur, sakin ve sabırla beklemedeyim. Tüm arkadaşlara bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam sağolasın eline sağlık teşekkürler takipteyiz

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

İyi ki varsın ustam
Aylık kapanışlar genelde düşüş oluyor
Bu ay da düşüş olabilir mi
Tesekkür ederim

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Emeğınıze sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Teşekkür ederim. :)

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Teşekkür ederim. Bol keyifli kazançlar dilerim.

ALPERENFATİH için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

olsun dost benden de sna geliyor . :)

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALPERENFATİH ()

paylaşmak güzeldir arkadaşlar.
hayırlı, bereketli, bol kazançlar hepimize.

1BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Ben karşılık beklemeden beğeniyorum lütfen yanlış anlaşılma olmadan 3 begeni size geliyor yorum gördükçe. :)

1BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

sağ ol dost benden de saana gelsin :)

1BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Bilgi paylaşıldıkça guzeldir. Benden size likeler gelsin bilginin degerini bilen dostum.

2BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

emeğine sağlık dost :) seni her zmn göremesem de rastladığım da like ve tşk mi yapmaya çalışıyorum. bol kazançların olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Açıklama için teşekkür ederim hocam önceden olsa panik yapardım sabretmeyi öğrendim orta ve uzun vade için ayrı kısa vadeler için ayrı kademelerle destek ve direnç takibi yaparak ve sizin gibi ustaların yorum ve öngörülerini okuyarak işlem yapıyorum . Allah razı olsun sizlerden teşekkür ediyorum.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Gulkcr arkadaşım Tabi gümüş ons ta kısa vade hareketleri incelediğim de spek ekonomik veri ve açıklamaları kullanarak kısmi düzeltmeleri sert ve seri olarak yapıp, altlardan yavaş yavaş gümüş toplayarak yukseltiğini gözlemliyorum. Orta- uzun vade için pozitif beklentimi koruyorum. Yatırım tavsiyesi olmadan, Aşağıda gidebileceğimiz 1-2 usd lik geri çekilmeden çok yukarıda gidebileceğimizi düşündüğüm 10-20 usd yi hedeflemiş durumdayım. Tabi bu hemen kısa vadede gerçekleşmez, süre uzayabilir ancak bu beklentimi kendi adıma koruyorum. Hayırlısı. Bereketli kazançlar.

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Günaydın hocam emeğinize sağlık desteklere çekilsin zararı yok ta gözünü diplere diktiği zaman fena oluyor :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum