Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 20:00:47
EUR 34.8883 20:00:47
USD 32.5703 20:00:47
ALTIN ONS $2329.8200 20:00:47

Konu: Btc hakkında. Ytd

⭐⭐Kınıklı_ ()
Bitcoin

Umarım çalışır 5 dk lıklara güvenmem ama neden olmasın :) kesinlikle ytd.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Hocam bu merkez bankamizin kripto paralar icin cikarmayi dusundugu vergi icin ne dusunuyorsunuz? dunyada bu konuda henuz bir vergi alinmiyor biz ilk olabilirmiyiz olursak bunun etkisi ne olcekte olur bu piyasaya gorusunuz nedir?

Kınıklı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Haklısınız, benzer düşünüyorum. Yalnız kara para aktarma konusunda tedirgin olmaları boşuna değil, bu sistemde gerçekten çok basit, o yönden onlar da haklı.

Novice66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Novice66 ()

Bir cok merkez bankasi kendi kripto parasini cikartma calismalarina basladi gibi Buna bizim MB da dahil gelecegin parasi, millet Kara para kaliyor diyor ama kagit parayla alis cerise gore Vergilendirilmesi daha kolay arada araci olmadigindan dunyayi cok gezenler icin bulunmadik nimet..

0BeğenmedimŞikayet

Atmaca75 ()

Fatoş hanım tabiki digital para olacak ama oynak değil sabit olacak.

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Ben de benzer düşünüyorum Fatoş hanım ama bu dijital paralar merkez bankalarının çıkartacakları da olabilir, bu ihtimali de unutmayalım.

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alibey0001 ()

Üstat günlük kapanışa az kaldı, 40 altı gidiyor üste atamıyor, yarın da böyle giderse bu ayı olur değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Benimde inandığım şey şu ki yıllar sonra herşey dijital para ile olacak kimse üzerinde belkide nakit taşımıcak

0BeğenmedimŞikayet

Kralfx44 ()

Hocam bu sanki aşagı desteğe bidaha gidecek gibi denermi Bi 32 daha yada 28

0BeğenmedimŞikayet

mefeefe ()

O zaman gelsede baştan başlasak ne bekletiyolar milleti

1BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

14k civarı diye tahmin etmiştim 3 ay önce. Ytd.

mefeefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mefeefe ()

Hocam farzedelim ayıdayız bu btc de dip ne olur nerden döner en son

2BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Teşekkür ederim, görüşüne saygı duyuyorum ama btc çok güçsüz ve talep az iken bile bunu düşünenler yanıldı dostum, bunu da unutma. Ytd

Atmaca75 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Atmaca75 ()

Hocam siz çok kıymetli bir insansınız, saygı duyuyorum. Ama hissiyatım zamana yaya yaya bütün coinleri borsadan çıkaracaklar, bir iki seneye coin moin kalmayacak. Şunuda söyleyeyim grafik falan artık hikaye, btc gördüğü yerin yüzde elli altına gider bir dahada çıkmaz zamanla buhar olur yt' dir

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Dur simdi kimse duymasin :)) beni torpilli sanıp 40a aldığım şortu aşağı çekebilirler:)

2BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

:)) tamam içinde 2 milyon feg olan çantayı bırakıyorum. Muhteşem de tüyo verdim bu arada hee... Ytd elbette

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Dostum bak ben ne zaman bu kırmızılı şortu koydum buraya işte o zaman başladı herşey. Beni ve sortumu daha fazla kızdirmadan içinde 2milyon olan siyah şifreli çantayı, bim marketin oradaki caminin arkasındaki fırının köşesine bırakın ve orayı derhal terkedin:)))

0BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Ben de benzer düşünüyorum hocam, trx in sahibi bile 150 milyon dolarlık btc, 135 milyon dolarlık eth aldığını yazdı. Bugün borsalardan alınan 750 milyon dolarlık btc soğuk cüzdanlara çekilmiş. Ytd elbette.

1BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

İnşallah dostum :) ya hu kırmızi şortli de kim dedim bir an :p

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mefeefe ()

Valla içimde bi umut bence böyle ayı olmaz hocam en kötü bi 50 55 bini görecek gibi geliyor bi firsat daha vereck sanki ayı olsa bu kadar hareket olurmu sizce

1BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Sırasıyla 38 ve 36 var ama beklemiyorum. 39140 ve 38k destek. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Hocam gözüm pek görmüyor ama 44.200 pozitif uyumsuzluk ile birden gelse diyorum. Ne güzel olur

0BeğenmedimŞikayet

mefeefe ()

Assagida 36 bin var doğrumu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum