Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0820 21:12:57
EUR 34.9860 21:12:57
USD 32.3132 21:12:57
ALTIN ONS $2357.9400 21:12:57

Konu: İlginç ve kesinlikle ytd.

⭐⭐Kınıklı_ ()
Bitcoin

Düşüşü saati saatine ve noktasına kadar dün gece bu saatte yazan in sider ın yazdıkları :) kontrol de ettim, paylaşım gerçek. He şimdi bunu bildiği için sonrası da dediği gibi gelir mi bilemeyiz, belki ters bir mantık ile bunu yaptılar güvenemem ama büyük alımlar yapıldığına göre ben de yeni bir ath için umutluyum diye sabahtır yazıyorum. Kesinlikle ytd.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Eyvallah Hocam. Umarım hepimiz tez zamanda zarardan kâra geçeriz.

Sufi123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abradizayn ()

Dikkatimi çekti bu tür düşüşler genelde havale eft yapılamayan tatil günlerinden fazlasıyla oluyor. Haliyle bende para ekleme yapamıyorum.

Kınıklı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Aynen öyle :)

aserdar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aserdar ()

bir de mekanın sonu org dogru mu? :)

0BeğenmedimŞikayet

aserdar ()

ilginç az olmuş..

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Yapmadım @Kınıklı_ hocam sizin sayfya yazdıklarınızla rahat bakmaya çalışıyorum. Bekleyeyim hocam zaten çok olumsuz olursanız o zaman düşünürüm. Çok sağol çok teşekkür ederim. Takipteyim. Allaha emanet olun.

Kınıklı_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sufi123 ()

InsaAllah kimse zarar etmesin zarar olsa da psikolojisini etkileyecek kadar rahatsız etmesin dostum emin ol birisi burada şu kadar zararım var yazınca acayip derece de üzülüyorum ben de yüzde 50 zarardayım ama yazdığım gibi yaptığım için 2 sene dokunmasam da bu paraya Allah cc bir zeval vermezse beni öldürmez bu zarar. O sebeple tüm arkadaşların çok kazanmaktan evvel az kaybetmeyi hedeflemelerini tavsiye ederim ayrıca sizin de yüreğinize sağlık dostum

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elfgb ()

Vay. 30K 1 pm. 100 K için ucu açık sanırım. Bu seviyede bi Ath mayıs haziranda bekliyor musunuz @Kınıklı_

1BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Yok estağfurullah. Teşekkür ederim duygu ve düşüncelerin için. Zararkes yapmadıysanız düşüş anında paniklik zamanı geçiyoruz diye düşünüyorum. Çok korkuyorsanız stop ile bekleyin. Ytd

htcslk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Aynen. O yüzden iyi düşünelim iyi olsun inşallah kardeşim. :)))

Alibey0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alibey0001 ()

Allah korusun tam tımarhanelik eder adamı.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Aynen doğru dedin Hocam. Yüreğine sağlık.

Sufi123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

@Kınıklı_ hocam hayırlı akşamlar bende sayfayı 4 ay a yakın zamandır dışarıdan takip edenlerdenim. İlk andan beri çok olumlu yorumlarla çok isabetli analizlerinizle dikkatimi çeken birisiniz btctürk ve paribudan bulunanlardan verdiğiniz hedeflerle güzelde kar yaptım Allah bin kere razı olsun ama bu düşüşler beni çok korkuttu kardan da kaybım baya oldu sessizliğimi bozup üye olma ihtiyacı hissettim gerçi her yazdığınızı sayfanızı sıkı takip ediyorum ama sizi çok rahatsız etmeden ara ara size sorularım olacaktır eğer rahatsız etmiş olmazsam.

0BeğenmedimŞikayet

Sufi123 ()

İşte bu sebeple tüm parayla bu piyasada işlem yapmak doğru değil hatta kâr alıp o kârla devam etmek en güzeli.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Ayı sezonunu kısaca söyleyeyim.
Şimdi 65 Bin Doları hayal et. Sonra onun %90-95 düştüğünü hayal et. Sonra tepki alımlarını hayal et. Ve bu bir kaç gün sürdüğünü düşün. Ve sonra bir %90-95 daha düştüğünü hayal et ve aradan 1-2 yıl geçmiş gibi düşün. Yani nerdeyse bir iki haftada %180-190 ana yakın bir düşüş.
Bildiğin KABUS yav... :)))
Aman Allah korusun...

0BeğenmedimŞikayet

Alibey0001 ()

Başkan vallahi ben artık bir haller oldum, 44.444 dedik, 42 dedik, 40, 38, derken soluğu 30 da aldık.
Tabi ben hiç ayı sezonu görmedim anlatılana göre zaten böyle günlük düşüp yükselme olmuyormuş, düşüne orada kalıyormuş, inşallah durumlar düzelir, ama fena bir oyunlar döndü.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Ayı gelmesi için 20 Bin Doların altı gelemsi lazım sanırım. Aman Allah korusun. İyi konuşalım, iyi şeyler olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Coinist ()

Yani btc de mi ath beklentiniz var hocam..

0BeğenmedimŞikayet

Alibey0001 ()

Üstat sonrasında 70k gelecek diyor, mantık olarak bakınca olabilir tabi olan durum ayı değilse. - Diyorum ama ayı içimizden geçti resmen :) -
İnşallah yukarılara doğru yavaş yavaş domi uyandırmadan tırmanış olur.

0BeğenmedimŞikayet

Gecenbirisi ()

Okumuyorum bile. sen ne derseno

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Like... :))

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Ne anlatıyor okuyamıyoruz ki

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum