Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0772 20:30:31
EUR 34.8112 20:30:31
USD 32.2933 20:30:31
ALTIN ONS $2322.4750 20:30:31

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
İyi Geceler Gümüş Dostları: Bu günlük son paylaşımım, artık gün kapanışına yakınız, Gümüş ons için Kısa vade için gün içi olası geri çekilme- destek arama noktalarını burada paylaşmıştım, geri çekilme destek arama yükseliş trendlerin de normal, doğal, olması ve bana göre alım fırsatı olarak değerlendirilmesi gereken fırsatlar. Alt grafikte de görülebileceği gibi ekonomi piyasaların da doji(mezar taşı) diye bilinen yapı ile günü kapatacağız gibi merak eden arkadaşlarımız bilgi edinme amaçlı internetten bu yapının oluşturabileceği olası olumsuzluğu araştırabilirler. Dikkatinizi çekmek istedim. İşlem konusunda Yinede en iyisini sizler bilir ve yaparsınız. Yarın ola hayrola diyelim, Hakkımızda hayırlısı. Şimdilik kalın sağlıcakla. İyi geceler, bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocam uzun süren bir cesaretsizlik dönemini kırmak için aldığım bir risk idi. Buna ihtiyacım vardı. Beni uzmeyecek miktar. Yoksa dün geceden beri dostları da uyardım alarmdayim kapanışı görüp teyid almak istiyorum. Ve katılıyorum. Ne kadar gerilirse o kadar ileri gider ok. Tsk. Ederim

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Bilgi için teşekkür ederim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim Sayın @Yaseminnisa arkadaşım, siz de sağ olun, teşekkürler. Siz Gümüş aldığınızı paylaşınca sizin görüşünüzü desteklemek amacıyla paylaşmak istedim. Bereketli kazançlar.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

@Acemi_gümüş_tüccarı alt yorum lütfen. Dün gece dikkat çektiğim konu. Ytd. :)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Cok sagolun Uzman hocam... paylaşıminiz çok kıymetli. Teşekkür ederim:)

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Yaseminnisa arkadaşım bildiğiniz gibi dün gece dikkat çektiğimiz, siz ve bir çok saygıdeğer arkadaşımızın da görüş olarak iştirak edip desteklediği, öngördüğü alt yorumumda ki doji oluşumu (düzeltme, desteğe çekilme isteği)gerçekleşmiş oldu. Benim gümüş deneyimime göre bu akşam speğin fomc tutanaklarını bahane ederek kısa vadeli hızlı- sert hareketler ile düzeltme desteğe çekme calışması (olası buradan tekrar bir alt kademeye çekmek de isteyebilir de- bana göre sorun teşkil etmiyor, üst hedefler için faydalı hareketler. ) piyasadan olabildiğince mal toplama hareketidir diye düşünüyorum. Bereketli kazançlar. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Ufuk0707 ()

teşekkürler bilgiler için. Like

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam çok teşekkür ederim Makbule geçti elinize sağlık güzel paylaşım için sağolasınız takipteyiz pür dikkat

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Elinize emeğinize sağlık hocam hayırlı geceler diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim saygıdeğer @hkaratas arkadaşım, Allah sizden ve burada paylaşımları ile siteye katkı sağlamaya çalışan tüm arkadaşlarımızdan da razı olsun inşallah. Teşekkurler. Iyi geceler.

hkaratas için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hkaratas ()

Güzel bir grafik açıklama olmuş Allah razı olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

Thierry_Henry ()

Grafikten anlayan arkadaşlar varsa bakabilirmi altın onsda da mezar taşı varmı

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Iyi geceler hocam, bu formasyon çalışırsa düşüş 26.90 kadar mı olur,

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkürler hocam. Bilgilendirme için. Dikkatli olmakta fayda var. Hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Emeğinize sağlık alım yapacaklara güzel bir şans olur. bol kazançlar dilerim hocam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum