Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:15:53
EUR 34.9839 20:15:53
USD 32.2051 20:15:53
ALTIN ONS $2414.8350 20:15:53

Konu: Gümüş gram ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

herkese bereketli kazançlar

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamunaleykum hocam

Gümüş kapanış rakamına göre haftaya beklentiniz nedir acaba

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Yok begeni görmemesi sorun değil kardeşim
Burası eskiden boyle degildi simdilerde çok degisti diyeyim fazla detaya girmeyeyim :)

Sabret_gönül için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sabret_gönül ()

Bir mesajında slave ile yazışırken denk geldim değerli bir kardeşimizdir kendisi de senin grafikler ilgi beğeni görmemiş gibi bir yorum yapmıştınız dikkatimi çekti ama gerçekten çok bilgilendirici açıklayıcı olmuş emeğine sağlık bu like lar sana geldi

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

iki mesaj geldi cevap verdim kardeşim
Allah razı olsun oluyor böyle problemler biz alışkınız:)

Sabret_gönül için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sabret_gönül ()

Kardeşim sana bir kaç mesaj yazdım siteye dahi bazıları düşmemiş emeğin için teşekkür ederim

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bunu inan bilemeyiz kardeşim ikisi de ihtimal dahilinda hangi ihtimal daha güçlü dersen 7.44 üstünde kapanislar da üst
Eğer 7.40 altı kapanis yaparsa alt rakam bekleriz

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Nasip dostum Rab'bim utandirmasin

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Elinize sağlık emeğe bi beğeni

0BeğenmedimŞikayet

Sabret_gönül ()

Konu: Dxy ye göre usd Try yorumu ne kadar doğru ytd

Selamün aleyküm Kardeşim abim böyle açıklamalı bir grafik benim gibi öğrenmeye çalışan arkadaşlar için gayet güzel olmuş en azından dxy hareketlerinden ne anlamamız gerektiğini sayenizde öğrenmiş oluyoruz emeğine sağlık selam ve dua ile hayırlı akşamlar
Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)@murat5635

https://altin.in/sabret_gonul

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Pardon 8.79 olacakti gozler gormez oldu artik bu gumus en cok gozumuze zarar veriyor

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam geri cekilme olupmu 7.78 yolculugu var yoksa 7.19 a inip ordan mi yolculuk

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

Aynı düşünmüşüz dostum bende de 8.76-8.91 aralığı çıkıyor.

4BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Peyzajcı sayfaya son attığım buydu.
@SLAVE daha ayrıca profilde grafikli mesajlarda gram sayfasina attiğim grafikler mevcut

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

tsk edrim usta yuregine saglik allah razi olsun

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

şu an da usd nin sana maliyeti 8.34.75
gramdan kar zarar durumunu sen biliyorsundur

Godfather01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

40 gram altini dolara parite ettim ben alirken 8.33 tu dolar 2385 dolar yapti 5 dolar vergi dustuler 2380 kaldi dolari kactan satarsam maliyetini kurtarir tskler

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

usd/? paritesi olacak tam sorarsan belki yardımcı olurum kardeşim

Godfather01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Anladım zaten platinden dolara ilk defa parite düşündüm. hocam gümüşte öğrendim birkaç yaptık dolar arttı ama son tur dolarda kaldım

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

usta parite hesaplamaya ilgili bilginiz varmi acaba

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emeğine sağlık kardeşim sevgi ve saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bu kadar kısa vade bilen varsa bende takip edeyim parite sürekli yapılmamalı diyeyim bu arada

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Mayis ayı içinde mesela 15 gün hocam. parite yapıyorum arada gümüşe şimdi yüksek oranda dolarda kaldım gümüş az ve platin var. dolar yukarı gidecekse platini dolara parite yapsam zarardan çıkmak için asıl amacım bu sorarken.. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

kısa vade derken?

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Teşekkürler emeğinize sağlık size de bol kazançlar dilerim hocam dolar için çalışmanız var mı kısa vade?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum