Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 16:29:17
EUR 34.7339 16:29:17
USD 32.5072 16:29:17
ALTIN ONS $2392.1450 16:29:17

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Hep aynı senaryo , 2-3 dolar harekette fiyat beklentisi 40-50-100 usd ortalıkta cirit atıyor. ufak bi düzeltme de malum paylaşım sitelerinde grafikler başını aşşağıya çeviri yor 23-24 usd ler işaret ediliyor . Destekten teyit alıp direnç zorlamaya çalışınca grafiklerin başı hemen yukarı kalkıyor. bunların arkasında 50k 100k takipçi hepsi bir yol bulma peşinde. Nereeyse hiç bir analistin genel piyasa koşulları usd nin euro karşısındaki gücü yada zayıflığı yada onsların etkileneceği genel kavramları kullanarak görüş beyan ettiğine denk gelmiyorum. Ben geçmişten gelen çizğilere bakarım. Şimdi alttaki saatlik grafikte Soru işareti ile belirttiğim siyah çizği 50 usd tepesinden gelen direnç kanalı oluyor. Abd sattı evet ama oyalandığı yer neresi ? tamda direnç kanalı. Ben şahsen yatırımcı olarak haftalık kapanışı bu direnç kanalının üzerinde yaparsa bu malı alırım. Beceremezse Alt desteği bekler destekten aldığım parça ile aynı noktanın üzerine çıkabiliyormuyum çıkamıyormuyum denerim. Misal ısrarla 25,80'da belirttiğim gibi ve ısrarla 27,20 üzerinde bir kapanışı aradığım gibi. Bakalım çizğimize.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hocam döverseler kacarız bizde:)
@selcukcelik

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

bu kafadan çok bakarsın sen daha

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Yoo tl de kaldik 4 aydir bakioz trene

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Daha aşşasından da Aldım 27,20 üzeride aldım . sen aldın mı

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Aldinmi 27.200 üstü kapanista

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Bak hocam bak :) iyi gelir

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Hocam ilk parca nereden alınır ve ikinci parca nereden alinir

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocam 28.33 28.80 ikiside gerçekleşti. Bir alım lazım bana. :) Bir de kayik:) Hazır sıralama iyiydi ama... sırası var diyorsanız bekleyeceğiz mecbur. Teşekkür ederim. Ellerinize sağlık

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bi grafiğim var tepesinde 28,33 beklediğimiz ve 28,80 ' e kadar uzanan. Onun üzerinde kırmızı hat ile tam ortadan belirttiğim bir destek var ( 26,40 ) Bu kırılıp altında kapanışlar yaparsa yolun sonunun da sonu deriz. Henüz kısa vadede bu tip bir düşüş yok. Zamanı var

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet hocam.. :)) yolun sonu görünüyor mu? Bizi de haberdar edin lutfen.

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ben biraz piyasaya bakayım grafikler başını eğmiştir aşşağıya şimdi :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Saygilar bizden hocam..

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Evet aynen öyle:)

1BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Hocam 7.46 ya kadar düşer mi?

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Rica ederim hocam sizde saolun. Düz bakınca yüksek rakamlar irademizi okşuyor. Daha geniş değerlendirmez isek elimizdeki 3-5 kuruşu hiç ederler. saygıyla

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Baş harfi m olan birini hatırlattı bana :)

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Abi cok guzel yazmissiniz da buna ragmen acaba simdi yon ne olur sorusunun yanitini degerlendiremiyorum yaaa

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hocam emeğinize sağlik, farkindalik yaratma açısindan guzel bir açiklama ve analiz oldu, inanin..

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Haklısın Hocam.
1. Fişekçiler var.
2. Şelaleciler var.
3. Yükselirken fisekci oldugu halde düştüğünü görünce ışık hızından daha hızlı bir şekilde dönüp ölücü olanlar var. Şimdi az düşsün bunlar meydana cikar. Ben tepeden sattim dip bekliyorum der. Bunlarin bir kısmı al sat yapmayan layloncular. Bir kısmı da doğruyu söylemeyen tipler. :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Elinize emeğinize sağlık hocam hakkınız var,25.5xx-26,2 arası birşeyler olabilir, yükselişin devamı için 27.85- 28.3xx üzeri seri kapanışlar şart, altın onsta1853 üzeri seri kapanışlar gelecek mi göreceğiz, gelirse 1891 takibimde olacak bir de dediğiniz gibi haftalık kapanış önemli

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Elinize sağlık üstadım.

1BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

Tamam hocam cevap için sağolun

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Doğrudur . ilk esneme de sattığım parçaları tekrar alırım.

anil1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

Selçuk hocam 28.17 de haftalık kapanış yaparsamı alım tarafına geçersiniz doğrumu anladım acaba

1BeğenmedimŞikayet

Karaçoban ()

Emeğine sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Selçuk Hocam elinize sağlık takipteyiz artık alım tarafında :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum