Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 06:50:14
EUR 34.7339 06:50:14
USD 32.5072 06:50:14
ALTIN ONS $2392.1450 06:50:14

Konu: Dolar etki tepki analizimiz (son 5 yıl)

ah o şelaleciler ahhh. bol keseden sallıyorlar alt rakamları :)

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Black01 ()

Saygılar bizden. Bol kazançlar.

metinöksüz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

dediğiniz gibi bu kısımda ayrılıyoruz. ben trend çizgisini bölmüyorum ve beklenmeyen olayı sapma olarak nitelendirip trende devam ediyorum. siz farklı bir kanal oluşturuyorsunuz. haliyle yorumlamalarımız da farklı oluyor. izleyip görelim hep birlikte. saygılar bol kazançlar

Black01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black01 ()

İşte burada ayrılıyoruz. Beklenmeyen olaylar bizi buralara getirdi. Bir gecede 7.20 - 8.58 hareketi gördük. Düşüş trendi bitti ve yeni bir yükseliş trendi başladı. Düzeltme seviyeleri aşıldı. Ascending triangle/ Yükselen üçgen formasyonunu canlı canlı izliyoruz. Daha önce grafiğini atmıştım. O yüzden ne yapıp edip 8.50 seviyesinin geçilmemesi, inandırıcı açıklamalar ve 8-8.50 arası konsolidasyon gerekir. Olması gereken şu an için budur. Olur mu? Olursa güzel olur ama hiç sanmıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

Olması gereken beklenen. Sonuçta grafik üzerinde bir kanal öngörünüz var ve ilerlemeyi bu yönde yapacağı sonucu çıkartılıyor. Kanal dışına atacak hamle nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Black01 ()

Mesajınızda "olağan" kelimesini görünce uzun uzun düşündüm. "Olağan" neydi? Olması gerekenler/beklenenler mi yoksa olmaması gerekenler/beklenmeyenler mi? )

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

Bu da güzel bir bakış açısı. Güzel de. Ellerinize sağlık. Ama haftalıkta kanal içine girmesi daha olağan değil mi sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Black01 ()

Aynı çizgiyi logaritmik grafikte denemenizi tavsiye ederim.Henüz üçüncü savrulmayı yaşamadık.

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

5 yıldır gelmiş ya hocam :) biz tez canlıyız hemen istiyoruz :)

Çermik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çermik ()

Bu grafikleriniz bir gelmedi:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum