Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0890 19:52:28
EUR 35.1273 19:52:28
USD 32.2334 19:52:28
ALTIN ONS $2382.4350 19:52:28

Konu: Dipten alım pesinde koşan ile koşmayanın farkı

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Arkadaslar affiniza siginaraktan olmadik dipleri bugune kadar surekli bekleyenlere ve yillara dayanarak bu arkadaslarin bu asiri dip meraki yuzunden dustukleri durumu kendimce espirituel bir dille anlatmaya calistim gundüz bu asiri dip meraki bizlere sadece zarar verir yerinde alimlar herzaman iyidir alt yorumda.

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Yok baska bir yorumdu bazen dusmuyor

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Bu yorum çıktı

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Bu rakamları sizden duyduğuma çok sevindim İnşallah buralara gelir ani sert yükselişlerde gram arttırmak adına satış yapılabilir demiştiniz ben bugüne kadar hep yanlış işlemler yaptım ama bundan sonra inşAllah çok dikkatli olucam satış yaptığınız zaman paylaşırsanız çok faydalı olur. Çok teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Aleyküm selam. Ben 2020 yilinda mart ayinda 2020 icin 6 rakamini bekledigimi yazdim ve o tarihten birkac ay sonrada 2021 yili icinde 9 ila 11 arasinda bir rakami bekledigimi belirtmistim simdilik beklentim bu yöndedir ama agustos olur ama baska biray nasip bakalim der Gaybı sadece Yaradanim bilir demeyide eksik etmem hicbir zaman icin tabikide ama kendimce arastrmama gore beklentim bu

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yivcik ()

Teşekkür ederim abi sağolasın eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Selamlar sizin temmuz ağustos hedefiniz nedir daha önce sizinle konuşma fırsatım olmuştu altında çok yüksekten alıp zararkes yapıp birdaha alamadım gümüş aldım inşAllah burdan zararı çıkarıp biraz kâr ederim diye düşünüyorum. Geçen yıl olduğu gibi bir yükseliş olur mu sizce gümüşte tahminlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Amin cumlemize arkadasim

Ertuğrul51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul51 ()

Takipteyim hocam elinize emeğinize sağlık bol bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Biraz takiple piyasayla inatlasmadan buradan biraz daha uygun yerlerden alip vede aldigindanda asaya dususler oldugunda sabirla beklemekle onumuze bakma vaktinin geldigi gunlerdeyiz diyeyim hergecen gunler dipler yukselir agustosa kadar bundan sonrasi icin derim

yivcik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Alsat iyidir grm artrmaya yarar ama nerede nezaman alsat yapilir nezaman alsat donemidir hangi aylarda alsat baslar bu konu hakkinda ben uzun uzun son donemlerde yazilar yazdim istersen bos vaktinde geriye donuk yazilarimi kurcalarsin fydasini gorursun insallah diyelim

1BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul51 ()

Evet hocam dip beklemekte hata ben 6 aydır bu gümüş takibine başladım arkadaş tavsiyesiyle hiç bi bilgim yok sizin gibi değerli hocalarımı takip ediyorum al sat degilde para lazım değilse gümüş nerden alırsan al zarar ettirmez bide al sat değil al yat daha mantıklı geldi 40 bin zararım vardı karsız çıktım satmasam 20 bin kardaydım nasipse 7 altı gelirse full giricem gelmezse buralardan 4/1 girip bekliycem sagolun hocam yorumlarınızla sayfaya değer katıyorsunuz bugün like ler size

1BeğenmedimŞikayet

yivcik ()

Abi peki tl de kalanlara bi öngörün varmi benim gibi:))

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Sagol arkadaşım espiritüel olarak yillardan buyana gördugum bir gercegi dile getirmeye calistim.

yivcik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yivcik ()

Süper olmuş abi eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Amin arkadaşım Allahım cumlemizin yüzünü güldürsün insallah

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Güzel bir anlatım olmuş. Peşin satan veresiye satan gibi. Güldürdün beni Allah da seni güldürsün:))

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Yok hocam bu yillara gore izlenimimi anlatan bir yorum 7 ne olacak gelirmi gelir simdi bu aylarda inanin 6.5 altindan bile alim kovalayan var o gelene kadar yukselme potansiyeli daha yuzdelik olarak fazla degilmidir buna benzer durumlar alsat icinde gecerli satan adam dipleri bekledikce grm eksiltir yillardan buyana bunlari tecrube ettim ben arkadasim

0BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul51 ()

Aynen böyle hocam para lazım değilken 6.78sattım ben daha aşağısını bekledikçe gümüş yükseldi 6 ay zararda bekledigim için 7 pahalı diye almadım nasıp ama artık 7 çok zor duruyor

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Alt yorumda espirituel bir yaklasimla metallerde yillardir yasanmis durumu anlatmaya calistim piyasayla inatlasilmaz o gunun en uygun geri cekilmelerinde alinir illakide cok dip beklemek bizlere daha cok maddi zarar verir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum