Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 21:30:12
EUR 34.7525 21:30:12
USD 32.4514 21:30:12
ALTIN ONS $2341.0550 21:30:12

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Aleyküm selam Sendeniz :)

Bendenizz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bendenizz_ ()

Ustam merhaba nerelerdesin nasılsın? Hazır sakinken bir selam vereyim dedim :))

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozz55 ()

@USTAMM umutlar haziran sonu kesildi gibi 26 lara nere 30 lar nere ; ) elimizde patladı gumus

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

29.48 gelecek ytd :))

3BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

1 ay önceki yorum hala geçerli. 7.15 üstü yükseliş trendi devam eder.
YTD

Gümüşçü_59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Onsta son durum nedir ustamm

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

1 ay önceki alt yorum halen geçerliliğini koruyor
YTD

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hakan Hocam eline sağlık teşekkür ederiz sağolasın takipteyiz
bu gün geç girdik siteye yeni gördük kusura kalma :)

1BeğenmedimŞikayet

6_nci_hisss ()

Eline emeğine yüreğine sağlık üstadım...

-1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Emeğine sağlık ustamm

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Emeğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Estagfirullah onay ne demek. Sadece kendi düşüncemi teyit etmiş oldum. Doğru yoldayım dedim.
Çalışmalarınızı dört gözle bekliyoruz. Allah razı olsun. Hayırlı Bayramlar.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ustamm ne güzel. Seninde onay vermen benim için çok kıymetli. Birlikten güç doğar. Hatalarım olursa düzeltecek, bilmeden istemeden yaptığım bir şey olursa uyaracak, göremediğimi gösterecek senin gibi dostlar çok oldukça daha ben ne isteyeyim. Rabbim, zorumuzu kolay kılsın inşallah. Sevgiler hürmetler.

4BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Emeğinize sağlık
7.15/7.22 rakamlarına ben de dikkat çekmiştim. Katılıyorum size.
7.15 altı kapanış gelmeden trend dönmez. 7.15 üstü yükseliş trendi devam eder.

Hayırlı Bayramlar

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İnşallah, kısa zamanda çok yol alırsın kardeşim. Akıl akıldan üstündür. Biz burada bir aileyiz. En önemli amacımız zaten, el birliğiyle, piyasa yamyamlarına yem olmamak, yem etmemek. Sevgiler hürmetler.

TDEDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TDEDE ()

Çok teşekkürler. Sn. @hakan7038
Bizimki 5-6 aylık kendi kendine eğitim tabiki takibimdeki değerli insanların katkılarıyla.
Henüz direnç destek trend dönüşü tepki bunları belirlemek benim için çok erken.
Ancak uzun zamanlı takiple nerelerde zaman geçirmiş hangi fiyatları zorlamış şimdilik bunları görmeye çalışıyorum. Tekar Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Tabiki kardeşim, çoğu işlem açanlar tarafından kullanılan bir yöntemdir. Ancak, bunu diğer indikatörler, dolar ve gümüş ons- altın ons grafikleriylede harmanlayarak kullanırsan tepki mi yoksa gerçekten güç alarak yukarısı mı olarak daha doğru değerlendirirsin diye düşünüyorum. Sevgiler saygılar.

TDEDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TDEDE ()

Elinize saglık
Sn. @hakan7038 Sn. @SLAVE
Hayırlı bayramlar .
Bu grafikte, hamle yaparken sadece bb'yi deldiği nokta değilde aynı zamanda hem bb'yi hemde yükseliş bantıni deldiği noktada hamle yapmanın daha mantıklı olduğu söylenebilir mi?

2BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

Sağol dostum yılbaşından beri sürekli gümüş sayfasındayım , sanırım bu sene öyle geçecek. Murat ı da pek göremiyorum. Sizlerede iyi bayramlar.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Dostum, görüşemiyoruz hiç. Nerelerdesin? Bir ara gümüş sayfasında görüyordum. Neredeysen özellikle ziyaretine geleyim. İyi bayramlar dilerim. Sevgiler saygılar.

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Allah razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Yusuf, daha dolar, altın ons ve gümüş ons üçlü karşılaştırma yapmam lazım. Çıkacak sonuca göre haberleşelim kardeşim.

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

Emeğinize sağlık dostum.

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Teşekkürler hocam. Peki sizce 7,50 yi aşma itimali yüksek mi?

1BeğenmedimŞikayet

Neşedertaşk ()

Teşekkürler Hakankardeşim..

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

7.08 gelirse alırız hakan hocam gümüş 'ün yok emeğine saglik:)

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Maşallah abi yine döktürmüssün eline sağlık ::

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum