Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0973 22:33:15
EUR 37.6213 22:33:15
USD 34.2602 22:33:15
ALTIN ONS $2616.4950 22:33:15

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Olur olur, olmaz olmaz; ama benim ağzımdan bir yazı yazılmışsa muhakkak teknik dayanağı vardır.Bilen arkadaşlarım zaten biliyor.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Okuyalım hocam aksam bende bakayim :))

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

Sizede iyi bayramlar dostum

0BeğenmedimŞikayet

mat19 ()

Elinize sağlık burada usd de dipler değişti gini

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Eyvallah can kardeşim. Sevgiler hürmetler.

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Emeğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aklıma gelmedi değil kardeşim. Ancak biz yine bildiğimizi okuyalım:)))

Sharp_tongued için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Dostum, hoş geldin sefalar getirdin. Senin buralarda olman benim için büyük mutluluk. İyi bayramlar dilerim.

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

Hoşbuldum dostum. sizinde bayramınız mübarek olsun

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Elinize saglik.

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Komutanım his geldin , bayramın mübarek olsun...

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

emegine saglık, parana bereket

2BeğenmedimŞikayet

Manga ()

emeklerine sağlık dostum

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Hocam elinize sağlik buna bizim piyasaların kapali olusu etki etmis olabilir mi :))

4BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, size dün 8.50 değimde ki bugün grafiktende görüyorsun 8.52 rakamı, dikkat edeceğiz dememin sebebi buydu. Teknik anlamda bunu gördük.842 ya kadar geldi. Bundan sonrası için piyasa da destekler mi 8.42 nin belirleyici olacağını düşünüyorum. Sevgiler saygılar.

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Eline sağlık abi iyi yakamıssın düşer mi diyorsun yani :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum