Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0901 20:14:21
EUR 35.2260 20:14:21
USD 32.2911 20:14:21
ALTIN ONS $2380.8350 20:14:21

Grafiği gönderen: RiCHiE__RiCH__

Tfx buyrun

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7100 ()

Eyvallah sağolasın

ehlikeyif55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ehlikeyif55 ()

Bildiğim kendi şuben müdahale edebiliyor kendi müşteri temsilcin biraz baskı kur bence

Gümüş7100 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Sakıncası yoksa mevduat ne kadar kardesim.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7100 ()

Başka şubeden yardımcı olurlarmı aceba. Kendi şubenden yapmak şartmı

0BeğenmedimŞikayet

ehlikeyif55 ()

Valla kardeşim ben Kuveyt çözene kadar 1 Senede cözdüm :) fibayı hiç biliyorum

danceofflowerwindowslive için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

BES yapın birde.

0BeğenmedimŞikayet

danceofflowerwindowslive ()

Fiba fx te özel kur olayı varmi bilen varmi

0BeğenmedimŞikayet

ehlikeyif55 ()

Valla kardeşim bana ilk özel kur verdiler 4 kuruş sonra müdürün yanına çıktım dedim neden özel kur 4 kuruş başkasında 2 kuruş dedi bizde öyle bir şey yok vardı yok vardı yoktu derken kızdım çıktım bankadan sonra müşteri temsilcisine baya bir baskı yaptım sonra baktım 2 kırış olmuş tamamen baskıyla kaynaklı

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7100 ()

Kardeşim kredi kart dediler çıkarttım. Abonelik dediler ok dedim. Para da yatıdık 45 bin. Hala 3.5 sinirim bozuldu

Ekonomist_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Kardesim benim de 2.50 BES yaptım.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7100 ()

2 kuruşa ben indirtemedim. 3.5 yaptılar. Nasıl size indirdiler şartları ne oldu. Anlatabilirmisin

0BeğenmedimŞikayet

ehlikeyif55 ()

Valla hocam Kuveyt gözünü seveyim 2 kuruş mis gibi tfx şaşırmış resmen

0BeğenmedimŞikayet

Dip_neresi ()

Hocam bende hesap açsam bu makas mi olur

Size ozelmi yoksa bu makaslar

0BeğenmedimŞikayet

Altıngram41 ()

ben gözlümle rakamı gördüm, zaten emir cok önceden girilmişti, rakamı da ekranda gördüm, sizce ne yapmalıyım

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Iletişim burasi sadece

2 ncisi makas farki olabilir sizde makas 4 kurus olur almaz sistem tfx 7.3070 gordu al verdi

Altıngram41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altıngram41 ()

sizinle nasıl iletişime gecebilirim acaba

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Teşekkür ederim hocam sağolun bakicam artik

@Onursal5377 ben inanmam 300 kg aldigina hic inanmam 30p kg gumus parasi olucak kafasina gore aliyor 2 kurus zararina satiyor snra aliyor 300 kg almak icin bilgi birikim

Buraya gelicek gumus ons iyi 300 kg aldim gitti hikaye

Alitşdmr04_04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altıngram41 ()

merhaba, sizinle acil bir konuda konusmam gerekiyor. tfx alıö emrim bugüm 7. 3130 dan gercekleşmeedi, ben gözümle geldigini gördüm hatta emir girili hala, sizin dekpntu görünce kanıt buldum resmen, sizinle nasıl iletişime gecebilirim

0BeğenmedimŞikayet

Alitşdmr04_04 ()

Hocam tfx makas cok yüksek yanlış anlama akıl vermiş gibi olmim hocam küveyiturk makas usd 250 altın 140 gümüş 200 özel kur tavsiyeye ederim belki sen oraya geçsen senin makasın benim yazdıklarımın altinda da olur saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum