Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 15:30:52
EUR 34.7149 15:30:52
USD 32.3757 15:30:52
ALTIN ONS $2300.4900 15:30:52

Konu: Dolarda görmek istemediğim bir seviye

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Formasyon çok simetrik işlemiş. Fincan ve kulp oluşmuş. İnşallah fincan dip tepe seviyesi kadar olan kısım artmaz. Yanılmak istiyorum, sayfa bana ateş püskürsün dolar 8,9 olmadı diye, razıyım.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

REST_IN_PEACE yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Konu: #27082234 Grafik detay ve yorumları

8.95 / 9.15 YTD

dahası 9.43 ler az yazmıssın yıne . alttakı lınkde mevcut.

https://yorum. altin.in/konu/26722168- baslik- acmadan- daha- cok- emtiyalarda- lazi m- olucak- diye- paylasiyorum- sag- tarafta- z aten- yayinda- suanda-

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Bence tam tersi artış olmaz ya sabit yada indirim buda diğer hepsini yukarı yönde yapar ytd.

Yilxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Selamlar, olası bir faiz artırımı olur dolar bir miktar düşer düşüncesi ile parça satış yapmak mantiklimi sizce..

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

3 hafta önce dolar kuru ile ilgili bir beklentimi yazmıştım ve bu beklentiden dolayı tüm gizli takip edenlerim ve iftiraatanlarımın, bu beklentim doğrultusunda haklı olarak beni olumsuz göstermelerine razı olduğumu da belirtmiştim. Galiba bu yğzden de beni haklı sebeplerden kötüleyemiyecekler. Buna sevinemediğimi belirteyim. Hedef tam isabet demeyi de istemiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şimdilik formasyon onu gösteriyor ne yazık ki:(

Yorumları_okuyan_adam_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yorumları_okuyan_adam_ ()

8,90 a mı yolculuk hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Arkedeşler doların tokmakçısını Sedat aldırdı mı yerinden . Onu ordan alın mı dedi acaba.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu hedef formasyonu tutmasın.

0BeğenmedimŞikayet

Atilla5541 ()

Hocam fincan kulp kuvvetli ihtimal çalışacak gibi bir miktar burdan alış olabilirmi

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben 8,80 olunca ülke menfaati kötü olur gibi bir paradoksun içine girmem. Şu anda Türkiye min.10 TL dolar kuru ile işlem yapıyor zaten.

Nrlh_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Olsun onur bey,8,5** lerden 6,90 lara getir ver faizi sonra bi gece işler farklı olsun olsun zengiliyoruz büyüyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nrlh_06 ()

İnşallah böyle olmaz onur bey burada iki kuruş kazanacağız diye güzel ülkemin zarar görmesini istemem istediğiniz kötü bir şey değil kim buna laf söyleyebilir

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Aynen dostum hakkimizda hayirlisi olsun

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hayırlı bayramlar dost.

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yazmasam da kılavuza ihtiyaç yok.

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Hocam bu gidişle 8.90 da gelir gibi oyle uzun falan da sürmez sanki

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Hayirli bayramlar eski dostum

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Sen galiba orada bazi durumlara hasasiyetten dolayi pek ince ayrintilari yazmamissin gibi dostum seni anliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ufuk0707 ()

yıl sonu hedefi oldukça yukarısında hocam.. iyi durmuyoruz. Hakkımızda hayırlısı olsun ama durum iyi değil.. ya faiz arttıracağız ya kura katlanacağız ki faizde sadece belli süre aşı etkisi yapıyor artık

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

dıyoruz ama malesef.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Olmasın olmasın.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

dahası var ama sanırım galıba bencee :))) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

8.52 direnç seviyesini aşıldığında yukarı sert hareketi 8.90 dan dönmesini bekliyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Emeğinize sağlık Onur bey. Bayramınız mübarek olsun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum