Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 09:01:59
EUR 34.7351 09:01:59
USD 32.3778 09:01:59
ALTIN ONS $2314.2250 09:01:59

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar arkadaşlar: usd /TL şu an için 8.36 lar da. biraz önce yaptığım (USD/TL)paylaşımım da kısa vade için normal olarak aşağılardan 8.33 ve 8.27 lerden tekrar destek almasını beklerdim, ancak şu anki görüntü pek desteklere çekilecek gibi de durmuyor.
Bir de farklı bir bakış açısı ile bakalım, Şimdi de tersi; TL'nin usd karşısında ki durumuna bakalım(TL/USD) , Ülkemiz açısından maalesef ki kötü, grafiğe göre TL sat USD al görüntüsü var, bunun devam edebileceğini de düşünüyorum, bulunduğumuz nokta TL açısından kritik bir destek, kısa vade de aşağı da ki boşluk günlere yayılı vadeli zig- zag olarak 50-70 tl arası görünüyor, bu tabi benim kendi görüş ve düşüncem yatırım tavsiyesi değildir, işlem konusun da yine de en iyisini sizler bilirsiniz. Hakkımız da Hayırlısı. Bereketli kazançlar.

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

dolmakalem06 ()

@uzmn ,

Dargınlık, küslük, kızgınlık denilen şeyler anlık geliyor.

İstenmeyen şeyler ama zaman zaman oluyor ve ben de çok üzülüyorum.

İnanıyorum ki, "Gümüş Ailesi" zamanla bunları daha da aşacak.

Ben de burada olmaya gayret edeceğim :)

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi ki dönem dönem bizler de sıkışıklık ve yoğunluk gibi benzer durumlar ile karşılaşıyoruz, çok doğal. Ara ara arkadaşlarımız arasında istenmeyen, hoş olmayan dargınlık, kırgınlıklar olsa bile, nihayetin de görüşünüz çok doğru ve yerin de bir birimizi tanımasak ta tüm arkadaşlarımız ile birlikte bura da aile gibiyiz, ben en azından öyle düşünüyor ve dile de getiriyorum, bildiğiniz gibi bilgi ve tecrübelerimiz el verdiğin ce birikimlerimizi korumak adına bura da paylaşımlarımız ile bir birimize katkı sağlamaya çalışıyoruz, ben kendi adıma sizin gibi faydalı arkadaşlarımızın sitemize daha fazla katkı sağlamasını her zaman beklerim. Bereketli kazançlar, teşekkürler.

dolmakalem06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dolmakalem06 ()

Sevgili @uzmn ,

Geçen sene Şubat ayından bu yana aşırı bir yoğunluk bunalttı beni.

Birkaç ay daha sıkışıklık devam edecek gibi.

Kısmet olursa sizlerle birlikte olmaktan oldukça memnun oluyorum.

Ama bilesiniz ki, sizleri takip etmekte, hedef ve öngörülerinizi dikkate almaktayım.

Kalbim sizlerle, kalbim "Gümüş Ailesi" ile, bunun bilinmesini arzu ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Liklere size hocam

Çok tecrübeli ve başarılısınız Maaşallah

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar saygıdeğer @dolmakalem06 arkadaşım, benim ile ilgili görüş ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim, siz de öylesiniz, hoş geldiniz. özlettiniz kendinizi, arayı fazla açmayın lütfen. sizin de sitemize paylaşım ve katkılarınız yerinde ve çok güzel devamını bekleriz. :)

dolmakalem06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

dolmakalem06 ()

Sevgili @uzmn ,

Uzun süreli öngörülerinize sadık kalıp işlem yapmanıza ve verileri nezaket çerçevesinde paylaşmanız oldukça takdire şayan.

Sükunetiniz bana ilham veriyor ve benim de sükunetimi artırıyor.

Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

tşklr hocam mart ayı verileri açıklanmıştı 5,7 milyar dolar para çıkışı olmuş
1,6 milyar dolar sorgulanmayan para girişi 6,2 milyar dolar rezervimiz azalmış malesef bunlar etkendir.. dxy kırmızıykenbile artan bir dolar varken dxy bugun yeşil..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum