Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 18:59:34
EUR 34.7742 18:59:34
USD 32.3851 18:59:34
ALTIN ONS $2338.0100 18:59:34

Konu: Kuveyt toptan fiyatına satıyor heralde ucuza

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_24 ()

Eyvallah sağol

AliAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AliAbi ()

temsilciden temsilciye göre değişiyor. Bazen 80 bin olana da yapıyor şahidim. İlk etapta şartlar sunuyorlar ama geneli yapılacak şeyler. örneğin kredi kartı alma, fatura talimatı vb. Fakat şu özellikle meblağ konusu tamamen hayal. o istenen tamemen pazarlık stratejisi yani sizi geri gönderme politikası. inanmayın. ben yaptırdım. siz ilk önce banka temsilcinizin numarasını bulun ve pazartesi arayın. müşteri hizmetlerinden temsilcininzin dahili numarasını veriyorlar.

Ekonomist_24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_24 ()

Çok para şartı koşuyorlar hocam o kadar param olsa araba al sat yaparım ondan daha karlı kendilerini fasulyeden nimet sanıyolar

dogrusubende24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pashazadee ()

1.5 yıldır küveyt müşterisiyim 250 bin üstü bir otomatik fatura ve kredi kartı kredi kartı duruyor kenarda bunları yaptıktan sonra artık size iş düşünüyor ikna kabiliyeti tatlı dil ve biraz baskı yeterli olacaktır :)
üst üste arayın bir zararı olmaz müşteri temsilcisi harici olmadı başka banka çalışanı ile görüşün dile getirin bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Parite de sen alım ben satım bölgesindeyiz :) sen ons düşsün istiyorsun ben ons çıksın istiyorum :))
Usd nin düşmesini istememdeki sebep eldeki TL leri usd almak için :) yoksa parite ile usd TL kurunun bi önemi yok ztn :) ytd.
Hepimizin bol kazançları olsun :))

Pashazadee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pashazadee ()

Parite için dezavantaj gramların bir ayağınında dolar olması ons çıkarken dolar düşüyor dolar gramları etkiliyor çıkışları engelliyor.
dolar çıkış içinde tam tersi oluyor ons düşüyor gram yine etkileniyor istenilen rakamlar gelemiyor gramda güzel bir parite yapmak için

Bol kazançların olsun inşallah :)

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

300 bin civarı hesabın olması lazım 1. kademe 1krş
700 bin civarı hesapta 2. kademe 2krş
1 milyon ivarı hesapta 3. kademe 3krş özel kur
diye biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Onslar iyice yğkselse bende usd ye parite yapacam. Usd düşerse de eldeki TL leri usd yapacam. Ama inatla düşmüyor. Söyleyin usd e düşsün Bnde 8 den alabileyim :))) ytd.

0BeğenmedimŞikayet

heo_yekk ()

hocam doalrın yükselısı bızden kaynaklımı yoksa dolar endexımı

0BeğenmedimŞikayet

Pashazadee ()

Bir ön görümüz yok ama onslar sakin dolar inip çıkıp gramları gezdiriyor. Saat 15.30 dan sonra hareketlenmeleri bekliyoruz bakalım 8.06 ortalama ile dolardayım parite için alım bekliyorum bende gümüşte.

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_24 ()

Kardeş bu özel kuru bize neden yapmıyorlar bu normal kur gına geldi ne yapmamız gerekiyor özel kur için sıktı bu iş yükselişlerden al satlardan faydalandırmıyo hiç

0BeğenmedimŞikayet

Pashazadee ()

Evet bu şekil ucuza verdikleri zaman gümüş'ü bir süre sonra düşüşler görülmüştür geçen zamanda YTD.

58BLACKEAGLE58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Kuveyt sattıktan sonra bi işler çeviriyor anlamadım ramazan ondan heralde:)

1BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Korkutucu, çakılacak mı bu napacak acaba ytd. Yada uçacak mı ytd.

0BeğenmedimŞikayet

58BLACKEAGLE58 ()

2 saattir böyle şaka gibiler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum