Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:28:07
EUR 34.7748 07:28:07
USD 32.4684 07:28:07
ALTIN ONS $2337.9850 07:28:07

Konu: dolar kelebek formasyonu

8.35 direncini geçemezse hedef 7.98

yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

8.58 de hizi kesilmezse 8.7 diye dusunuyorum. Ytd 8.48 de direnc var ama orayi kiracagini dusunuyorum. Ytd

ozlemkd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozlemkd ()

Sarış noktanız neresidir

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Estagfurullah ne rahatsizligi. yanlis anlamayin ama ben cok veriye bakmiyorum. Veri saatinde veri ne gelmis ne olmus diye bakiyorum ama veri gelirse soyle yada boyle olur diye dusunmuyorum. Teknik ne derse ben ona gore islem yapiyorum. Ben dolardayim suan baska birsey almadim . ytd

ozlemkd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozlemkd ()

Kusura bakmayın sizi de rahatsız ediyorum ama 15:30 da ki veriler dolara nasıl etki eder sen ne göre pozisyon almayı düşünüyorum da

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dolar hedef gelirse ons lar dususteyse tl gecip onslar in dususu tamamlamasini dolarin da geri cekilince gumus tl yi uygun yerde almak mantikli ytd

Dolar hedefe ulasamadan gumus duser ve dip calismasi yaparsa dolarin yukselmesini beklemeden gumus almak mantikli ytd

ilhann55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilhann55 ()

Yani dolar düşse de çıksada eğer gümüş onsta geri çekilme olursa parite yapmak mı ? Yok eğer dolar dediğin hedeflere gelirse ve onslar yüksek olursa dolardan TL ye mi geçmek mantıklı ytd?

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet kardesim. Aksi bir durum olmazsa haftaya kadar dolarda yukselis onslarda geri cekilme bekliyorum ben. Ytd

Dolarda 8.7 olan grafim benim beklenti grafigim

7.98 gorunun sadece formasyon var gelme ihtimali var dedigim grafik. Ben yukari olanin gelecegini dusunuyorum. Ama asagi ihtimali var yani o yuzden ikisini de attim. Ytd

Onslarda da yukarida 29.4 hedefli formasyonlar mevcut. Donus yeri 27.97 ve 28.33 olan dusus yonlu formasyonlar da var. Ben yine kendi adima asagi olanlarin ihtimalini yuksek gordugum icin $ dayim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

ilhann55 ()

Yani sonuçta ben ons gümüş parite yapmak maksadıyla doları tuttuğum için dolar TL düşse bile eğer gümüş ons geri düzeltme yaparsa gram gümüş alım noktasında zararımız olmaz değil mi ilk defa parite yapıcam o yüzden soruyorum ytd?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

8.2 nin altina inmedigi surece 8.58 ara hedef 8.7 ana hedef ytd

8.23 benim icin donus yeriydi yazdim ytd

0BeğenmedimŞikayet

ilhann55 ()

Yani benim dolar 8.27 ortalama bir kısmını TL ye geçsem mi diye düşünüyorum ytd?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim kardesim size de iyi bayramlar

0BeğenmedimŞikayet

ilhann55 ()

İyi bayramlar şimdiden herkese...

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Izlemedeyim kardesim ama oglene kadar beklerim. Ama bayramda kesinlikle tl de kalmam ytd

Dolar hedefi 9. x ne zaman olacagi belli degil yani kur şoku olursa diye 20 kurus 30 kurus dusus gecmem ytd

Diyelim 8.35 gecemiyck dusmeye basliyor o zaman belki denerim. Sat piyasa kapanmadan geri al olarak ytd

0BeğenmedimŞikayet

ilhann55 ()

Günaydın @LosAnarquista60 Dolar eğer 8.35 i geçemezse TL ye mi geçeceksiniz?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim sagolun

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Emeğinize sağlık teşekkürler bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

rica ederim hep beraber inşallah

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben tesekur ederim kardesim kazanciniz bol olsun

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

tşklr bakarım saolun

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim. Digerini de incele istersen suan tam ortadayiz. Ytd

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yukari formasyonu da vardi asagida kaldi ayri atmisim :)

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Ta okadar diyorsunuz ah çeşkeee

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum