Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:11:53
EUR 34.7748 06:11:53
USD 32.4684 06:11:53
ALTIN ONS $2337.9850 06:11:53

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

2020 Eylül ayında birçok kişi 5,5 5,6 lardan 3,7 lere düşüşün sert olacağını , solda gördüğünüz o sert yukarı çıkışların aşağı doğru sert olacağını yazıp durdular, birçoğu pes etti o hariç. Etacarter! 3,7 li rakamları bekleyen etacarter, bu seviyenin iki katı fazlası 7,4 ile karşı karşıya kaldı. Bakalım ilerleyen günlerde daha fazla güç toplayıp karşısına çıkacak gümüş.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Hocam kızılcık sopasıda vereyim mi :))
Çok dolmuşsunuz duygularınıza tercüman olmak bana nasipmiş neyse mesaj alınmıştır.. saldım çayıra ne olacaksa olsun bakalım zaten sat al yapmak ckk riskli demiştim ilk sorumda hayırlısı olsun:)) şimdiden herkesin bayramını kutlarım teşekkürler..

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Söz bayramdan sonra yapacağım.

Ekonomist_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Abi şu sansindan bizede nasip olsun inşallah senin gibi güzel işler bizde yaparız.

1BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

:)) günlük al sat aksiyon yaratıyor hocam ondandır. Sözü gelmişken onursal hocam al sat için destek direnç grafik istemiştim müsait zamanında çalışıp atarım demiştiniz bekliyorum hocam valla nerden alıcaz destek direnç neresi nereyi görünce satıcaz bilemiyorum

1BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Aman usta eta dururken bunu mu okuyacaklar :))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şimdi şu mesajımı kaç kişi okudu kim bilir, peki senin gördüğünü gören kaç kişi o önemli:)

xo7 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Değerli arkadaşım ne yaparsan yap, nasıl planlarsab planla, kısmetinde ne varsa o olur. Bu kadar ince hesap ben yapmıyorum. Amma meraklısınız trader olmaya. Sal çayıra Mevla kayıra. Bırakın günlük hesap yapmayı, yaptırtmayı. Valla usandım. Günlük sat al yapmak için amma meraklı varmış. Ben diyorum ki çıkış başladı, siz bir iki günlük banka kapanışını düşünüyorsunuz. Sözüm tek size özel değil.

CEYLO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Kuveyt turke başvurdum 1 martta nisan 15 oldu hala evrak gelmedi iptal ettim.. şimdi bu yeni sistemi denemedim

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Kuveyt, Türkiye Finans, Vakıf Katılım gibi bankalardan işlem yapabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Makas çok açık oluyor bir gece herkes 7 den satarken ben 6.50 yi zor gördüm

Vannyreggy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Aynen onu sormak istedim ani bir yükselişle bir kısmını bayram öncesi çıkmak mı gerekir bilemedim yani @Onursal5377

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben 5 24 hic calismadim o yuzden marj koyuyormu bilmiyorum bende o yuzden islen yapmadim bu hafta marj olursa diye

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Bankaların kapalı olmasini işlem yapamayacağız anlamında söyledim hocam etkisi bize kadar olur..
Verinin onsa etkisini soruyorum onslarda bayram sonrası onslar bizi nasıl karşılar; ))

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Bu mesajı bence bayram sonrası hatırlatacağız. :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben geçen kurban bayramı tatilinde 3 ağustosta çok güzel sat al yaptığımı hatırlıyorum. Sabah kalktım sattım , denize gittim akşam geri aldım ve iyiki de almıştım, sonra fırladı.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Evet, muhtemelen yine öyle olur.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ve Kuveyt tfx gibi bankalarda yanlış hatırlamıyorsam , geçen sene kurban bayramı tatilinde açık ve makassız işlem yapıyorlardı.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yukseliste satamayiz dususde alamayiz anlaminda sormak istemis sanirim

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Piyasanın bizim bankalarla var olmadığını öğrenmeleri gerek usta.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bankaların bizde kapalı olmasının ons yönünde nasıl bir etkisi olacak.

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Hocam kolay gelsin malum ful gümüşteyim bekliyorum sat al yapmak cok riskli geliyor bana yarın abd enflasyon verisi var ve bankalar kapali olacak sizin beklentiniz nedir onslara etkisi nasıl olur?
Yine döngü düşüş söylentileri varken

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Agustosta dusmeyen ons eylulde dusmezdi o sira ketenle ensar cok dusus beklediler. Zaten ensar bankaci o kel de ne oldugu belirsizdi.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum