Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:30:12
EUR 34.9839 10:30:12
USD 32.2051 10:30:12
ALTIN ONS $2414.8350 10:30:12

Konu: Geçmiş olsun inşallah :) ytd

⭐⭐Kınıklı_ ()
Bitcoin

Yatırırım tavsiyesi olmamakla birlikte, tekrar test olmayacağına ilişkin çalışmam. Yırttık sanırım :) Bol kazançlar dilerim.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Kardesım eth ont ltc alım ıcın uygun mudur

Kınıklı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Kapanis kacda usta

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Hocam çok dikkat diyorum BTC yorumlarınız baya baya tutarlı dediğiniz yerden yada bir tık altı üstü tutuyo:) bu yüzdende bende saçma sapan bir rahatlık oluyo:)) eskisi gibi stres olmuyorum cüzdana bakmıyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Hocam iyiki varsın
Sen varsan huzur var sen varsan güven var
İşin ras gitsin
Allahım sağlığına zeval vermesin
Bol bol kazançların olsun inş

3BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Eyvallah dostum. Bazı arkadaşlar merak ediyordu, bunu da görsün istedim ki normalde 14 değil 20 indikatör birleşik ve ikisi sistemde olmayanlardan :) 55792 üstü kapanış rahatlatır bizi, bunu da ekleyeyim. Ytd

aserdar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kılıç66 ()

Üstad sen olmasan parçalar tutuşmuştu gene

0BeğenmedimŞikayet

Harunko ()

Peki şimdi yeni hedef neresi üstad

5BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Teşekkür ederim ama tamam rahatladık dememiz için 55792 üstü kapanış şart, bu sadece tekrar 53k test gelmemesi adına bir umut :) ytd

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sıfırlamak ()

Emeğinize sağlık ustad inşallah

0BeğenmedimŞikayet

aserdar ()

balina avcısının portresi diyelim mi :)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Ozmaansa sana like :)

0BeğenmedimŞikayet

1321gp1321 ()

bende aynı fikirdeyim umarım haklı cıkarsınız çünkü eklemeler yaptım cok güzel yükselirse benimdir :)

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

@Kınıklı_ emeğine sağlık dostum, sen olmasan ne yaparız acaba :))

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Elinize emeğinize sağlık hocam like like

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Walla kardesım aldım artık nakıt sıkıntım yok benim beklerım yanı, en fazla zaman kaybım olur, chz 40 Dan yakaladım hayırlısı neyse o olsun

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

İnşallah yırtarız Hocam.
Kocaman LİKE...

0BeğenmedimŞikayet

KEREMX ()

İnşallah herkes kâr la çıkar

0BeğenmedimŞikayet

Figen48 ()

bu bilgilendirmeniz çok rahatlattı teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İnşallah. Size de geçmiş olsun bu arada, umarım daha iyisinizdir.

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

İnşallah hocam

2BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Win için biraz erkendi ama oldukça ucuz, chz ne yapacak önümüzdeki günlerde bakalım. Ytd

İsmail_dağlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FERDİ_5519 ()

Hocam elinize sağlık teşekkür ler bizi bilgilendirdigin için.

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Aynn hocam bu kez btc kesin 60 k yı geçecek. Market hacim arttı. Btc balinaları başka coinlere para kaymasını hazmedemiyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Emeğine sağlık kardeşim bu dususden chz ve wın ekledık para bıttı artık beklemeye devam

0BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Benim öyle bir öngörüm yok şimdilik.

KEREMX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metilkobalamin ()

Elinize sağlık hocam çok teşekkürler bilgilendirme için, yine sıkıntılı bir günde bizi yalnız bırakmadınız..

-1BeğenmedimŞikayet

KEREMX ()

42 bine yolculuk

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

herkese bol kazançlar o zaman

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum