Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 04:36:42
EUR 34.6776 04:36:42
USD 32.2652 04:36:42
ALTIN ONS $2308.6650 04:36:42

Konu: 2020 mart ve agustos arasi hic durmadan yukselis

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Temel prensipleri öğrenmeye gayret ediyorum. Bu bilgi de benim için çok ama çok kıymetli. Alakanız için teşekkürler.

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Var elbette direncleri gecemiyorsa takip ederek satilir az geri cekildimide grm ilavrsiyle cok dip beklemeden geri alinir

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Üstadım bunu kestirmenin bir yöntemi var mıdır acaba? Çünkü benim de derdim vurgun yapmak değil, gram arttırmak.

0BeğenmedimŞikayet

SÜPHAN ()

Anladım hocam. Sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Bende tesekkur ederim dalgali cikislar aralikli alim icin degil alsat yapabilmek icin guzel olur mesela atiyorum 7.3ten sattik 7.1.5dan geri alabilmeliyizki grm aryrma sansimiz olsun dalgali cikis guzrldir bereketli olur gonul boyle istiyor en azindan ama en son oiyasa nederse o olur elbette biz sadece ne olursa ne olur ona bakip onlem almaliyiz

SÜPHAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

byy_firari ()

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

3BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Ben seri alsatin ve sattiktan sonra cok dip beklemeden almanin faydasini gorenlerdenim o oanda gelisen bir durum olur sert atakta satmissam aninda geri cekilmisse dusunmem hemen az bir karla geri grm ilavesini yaparakta geri alirim yaptigim alsatan kari ustune koymus olur dip beklemem dip beklemek adama grm eksiltirir

byy_firari için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SÜPHAN ()

Dediğiniz gibi aralıklı alımlar için, dalgalı çıkış olması daha iyi.
Bilgi için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ozz55 ()

İnşallah mazide kalir

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Alim firsati dediginiz nokta onemli kimisi 6.80de alicam diyor kimisi 7.10 olsa ful girerim diyor bu alim noktasi kisiden kisiye degisiyor ileriki gunlerde bu rakamlarda mazide kalicak tek bildigim bu arkadasim

Ayseasya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_tüccar_ ()

Aldığın kar seni tatmin ediyorsa kaç olursa olsun farketmez ki

byy_firari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

byy_firari ()

Slm al satlar kaç kuruş aralıkla olursa uygun olur ytd.. olmadan cevaplarsanıze

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

O bir senaryo degilki gecen yilin tl grafigi olmus bir olay buyil umarim boyle dumduz cikmaz dumduz cikan gms kazandirmaz sadece elinde gmsu bekletmek zorunda kalirsin

ibonline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibonline ()

Bu senaryonun bu yılda olacağına inanıyormusunuz

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Umarim dumdüz cikis yapmaz ozaman alsat yapip grm artramayiz inisli ve cikisli yukselisler guzeldir bu sayede grm artrma sansimiz olur gecen yil duz cikmis olabilir ama bu yil dalgali olur buyuk olasilik diye dusunce icindeyim bakalim neler olacak zaman icinde

SÜPHAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayseasya ()

alım fırsatı verirmi
Üstat

0BeğenmedimŞikayet

SÜPHAN ()

Yani yaza kadar geçen yıl ki gibi, yukarı doğru bir ivme yakalarsa iyi kar bırakır. İnşallah gümüş, (herkes aldıktan sonra) bize aynı dejavuyu yaşatır.

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Alt yoruma istinaden yine aynimi olur bilinmez ama gecen yil pndmi olaylarinin ilk baslangicinin etkisi muhakkaki yuksektir lakin bir gercekte varki buda bilinmeli artik eski gms yok karsimizda uretimde ihtiyac fazlaligi olusacak bir gms var buda onumuzdeki yillarda süpriz fiyatlari gorecegiz anlami tasir gms fiyatlarinda

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum