Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 14:03:50
EUR 34.9394 14:03:50
USD 32.5411 14:03:50
ALTIN ONS $2347.8750 14:03:50

Konu: Doge bu hareketi yapacak.

⭐⭐Onursal5377 ()
Bitcoin

Elon elinden geleni yaptı. Aynı dakikalarda sec açıklaması ile tüm kriptolar düşüş yaşadı. Fakat bu açıklamanın etkisi geçtiği zaman tekrar 5,5 seviyelerine çıkacaktır. Hepimize hayırlı günler.

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam doge çıkacak galiba biraz alsamıydık tekrar düşüş olur mu acaba.
Saygılar abim

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

5.8 tekrar görür mü sorusuna şimdi cevap veremesem de, teknik olarak daha 3 Mayıs fiyatları aşağısına düşmedik. İlk 4,3 seviyesi direnç olarak duruyor önümüzde. Elon elinden geleni yaptı. Önümüzdeki günlerde sec konuşmalarının da etkisinin azaldığı anlarda tekrar harekete devam edecektir. Elon kendsini denemek amaçlı birkaç tivit atabilir, piyasayı yoklamak için.

1BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Yok hocam 5.80 duruyor takip edemedim sizi açtım şok oldum.
Hani 6.80 leri tekrar görür öngörünüz varsa bu seviyelerden alım önerir misiniz
Saygılar abi biraz çok soru soruyorum affet hiç bilgi ve tecrübem yok ama sayenizde gümüş ve dogede çok kazandım

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Eldeki satış yapmadınız mı.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam 3.70 lere indi normalmi TL var alım önerir misiniz

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yıldızları sana vereyim, ne kadar saçma konuşuyorsun, üç yıldız olunca birbk oluyor sanki. Yıldızla oluyorsa bu işler. Evet sec ile oldu diyorum. Sana daha önceki yorumları da çıkartmayım mı. Utanacak mısın.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

ibrahim2345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Onursal5377 (12 saat önce) Cevap yaz
Tekniğe göre 5,53 üstü olumlu aşağısına 4,7 e yolu var.
Onursal5377 (12 saat önce) Cevap yaz
Tekniğe göre 5,53 üstü olumlu aşağısına 4,7 e yolu var.

Tekniği güzel çalıştırdı birileri. Madem teknikle gidiyoruz , bundan öncede yazdım ,15 Mayıs'a kadar bir öngörü çıkıyordu ortaya

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum