Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:50:38
EUR 34.9777 01:50:38
USD 32.5434 01:50:38
ALTIN ONS $2332.4600 01:50:38

Konu: Doge saat 21:00 6,60 65

⭐⭐Onursal5377 ()
Bitcoin

Fazla risk almam , bu kadar bana yeter diyorsanız , bundan önce yayımladığım doge grafiğinde flama direk formasyonu 7,4x seviyesini beklemem diyorsanız, 5,23 aşağısına saat 16:00 a kadar düşmediği taktirde bu formasyonun gerçekleşme oranının %51 olduğunu öngörerek işleminizi bu 6,4x seviyesine göre yapmayı planlarım diyorsanız , beğeni tuşunu kullanabilirsiniz. Ytd

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Pazar sabah 6.30 da tsi ile program

emrecanxvs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Hocam doge satış yeriniz 6.60 civarları mı profilinizi doğru mu yorumladım

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrecanxvs ()

Şimdi kesin pazar sabahı 06:30 mu herkes bir şey söylüyor

Kolay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

@Onursal5377 beyi burda görünce Elon Musk 'ın tv programının Türkiye saati ile sabah 6.30 a denk geldiği ile ilgili bir haber okudum(pazar sabahı 06.30) satış için belki fikir verir diye yoksa bende doge yok :( bakıyoruz öyle

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Böyle grafikleri gördükçe yıllardır dolar altın gümüşte biz boşuna ömür çürütmüşüz demeden edemiyor insan. Gümüşe harcadığım zamanı coinlere harcasaydım belki de farklı olurdu. Nasipten öteye yol yok ...

0BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

Çok korkunç rakamlar. nasiplenen varsa bereket versin. Beni ,500? çok mutlu etti. Rahat rahat uyudum. Sabahta alışveriş yaptım. Çok iyi oldu.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Aylıkta nasıl görünüyor dedin ya doge. Mart ayında 10bin liralık alsaydın , şimdi 120bin idi.

Hayat_zengine_güzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

Amin cümlemize versin. kapanmadan dolayı işlerimize gidemiyoz. ilaç gibi geliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bereket versin.

0BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

Gunluktemi ayliktami ben anlamıyorum ama sezin kedileri görür gibi oldum. Sizin grafiklere bakarak dün akşam. 500? karla çıktım. sukue zarar etmeden.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ne olacak aylıkta nasıl göründüğü , önemi mi var

0BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

Abi dogi aylikta nasıl görünüyor

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Geçen ay 6666gr gümüş sattım 6,67 den, onu buraya aktardım.

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Tron özelinde destek noktası için 1.12 ideal görmüşsünüz sanırım inceledim şimdi . Özellikle gümüş sayfasında ağırlıklı olarak gümüş al- sat yapıyordum . Grafik yorumlamaları gümüşte daha kolaydı sanki bu grafiklerde günlük % 40 yükselmeler var inanılmaz bir hacimli sıçrayış... Tron için 1.12 seviyelerinden çizgimi çekmiş bulunmaktayım bende izlemeye devam edeceğim. TRON- ETH- XRP sizin de güvendiğiniz ürünleri takibime aldım artık daha sıkı takipteyim coinlerle bu kadar ilgilendiğinizi bilmiyordum hep gümüş sayfasında görüyordum :) Teşekkürler ilgilenip cevap verdiğiniz için hayırlı ramazanlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yok arkadaşım, özür dilerim.

Xrp1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Xrp1 ()

Xlm yorumunuz var mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Trondan güzel kâr aldım 0,45lerden 1,25de çıkış yaptım, şu anda ağırlık xrp de. Trx destekleri Güzel çalışıyor. Dün trx ile ilgili iki formasyon öngörüsü yaptım grafikli. Bakabilirsiniz. Obo mu fincan mı diye. Ama obo yanlış yazıldı tobo olacaktı. Şu an toboya daha yakın gibi 4 saatlikte. Belki dogeden sonra o da rahatlar ve fincan kulp bitiminde olur.

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Merhaba onurbey . Eşinizin illaki 8 mayısı beklediğini yazmıştınız. Beklentileriniz için güzel bir grafik olmuş gerçekten 1.4 ten alınan dogeler çok iyi prim yapmış tebrik ederim. Tron hakkında bir fikriniz mevcut mu acaba ? @Onursal5377

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben fincan dibi ile tepesi oranındaki artış ile gösterdiğim 6,59 ile 6,67 arası bir yerde düşünüyorum. Bu yükselmeyecek demek değil elbette. Fincan kulptan önce bayrak flama formasyonu da var ve bu formasyonda 7,5 seviyelerine denk geliyor. Ama sürü psikolojisi ile birçok kişi 1 dolar beklentisi ile buna geldiği için sürüye uymayıp kaçmak isteyen yatırımcılar olabileceği ve bunun kitlesel kaçışa neden olabileceği ihtimalini de gözönünde bulundurarak işlem yapılmalı. Piyasanın son aptlı deyimi vardır , unutulmamalıdır. 1,4 dan olan bir doge var bizde.

Meanetttt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meanetttt ()

Siz kaça kadar ciktiktan sonra satacaksınız simdi

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Hay sen cok yaşa istediğin beğeni olsun yeterki güzel bilgilerini esirgeme bizden)))

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Teşekkür like geldi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum