Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 06:17:40
EUR 34.9412 06:17:40
USD 32.5331 06:17:40
ALTIN ONS $2333.1600 06:17:40

Konu: Doge öngörü hedefi

⭐⭐Onursal5377 ()
Bitcoin

Hayırlı olur inşallah.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Meanetttt ()

Dediginiz gibi 5 80 den döndü şimdi 5 70 alim icin bekliyorum

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Selam, doge un fib kanalını usdt olarak grafik genderebilirmisin. sag ol

0BeğenmedimŞikayet

Meanetttt ()

Acil yorumunuza ihtiyacimiz var siz dediginiz direncte satip 5 70 gibi alacakmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Meanetttt ()

Hocam 6 dan geri dondu

0BeğenmedimŞikayet

a_ylmz ()

Teşekkürler @Onursal5377 hocam

0BeğenmedimŞikayet

6_nci_hisss ()

Üstadım 3,4 aydır takipdeyim, tfx de bu kadar çok makas farkı görmedim, tamam hafta sonu ama, bir başka nedeni olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Akkuşakoğlu ()

Ne desen haklisin abi.. malesef acemilik hata ustune hata yaptiriyor.. guya maliyeti dusurecektim, zirveden aldim.. insallah grafiginiz calisir, sermayeyi kurtaririm.. tavsiyeniz icin cok tesekkur ederim..

0BeğenmedimŞikayet

Yasiiinnnnn ()

Dun 1.38 görmüştü galiba Hocam bende var duruyor nasip bakalim 5.56 doge ekledim

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Duruyor, onu 1,3larda satmadım diye pişmanım.b

Yasiiinnnnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasiiinnnnn ()

Merhaba Hocam trx duruyor mu sizde

0BeğenmedimŞikayet

6_nci_hisss ()

Üstad yanlış okumuşum ben gümüş den bahsettim sizin ki farklı imiş kusura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

Ekslans ()

Grafik için emeğine sağlık kardeşim:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

7,28 mi aldınız 5,28 mi.

6_nci_hisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6_nci_hisss ()

Umarım doge doğru görüyor dur hedefi, 7,28 den 5k aldım, vade sıkıntım yok aldıktan sonra pişman oldum ama hayırlısı

1BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Allah razı olsun kardes hepimizinki inşallah.

Akkuşakoğlu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

7,49 göstermişim.

a_ylmz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sizin hedefler çok düşük yada paranız çok fazla ki 5,65 de alıp 5,7 de satıyorsunuz. Komisyonu bile kurtarmaz. Size verilecek en güzel tavsiye bu işi bırakın. Paranıza yazık. Bari bu aldığınızı kâr ile satana kadar bekleyin.

1BeğenmedimŞikayet

Akkuşakoğlu ()

Acemilik, panik, hırs... Zarar veriyor insana vesselam.. İlginiz icin teşekkür ederim.. Kazanciniz bereketli, geceniz hayirli olsun.

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

a_ylmz ()

@Onursal5377 hocam hedef 7 küsür mü

1BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Insallah cikacak diyor hocalarimiz bekleyip görücez.

0BeğenmedimŞikayet

Akkuşakoğlu ()

O rakamlari geri gorur muyuz acaba? :(

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Böyle oynak zamanında acilen emir gitecen hocam

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Hayırlı sahurlar hocam... elleriniz dert görmesin insallah 7.49 ne zamana kadar gorür hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Akkuşakoğlu ()

Onur abi hayirli geceler, hayirli sahurlar.. 5,65 ten doge vardi, 5,70 den gonderdim alttan alayim diye.. tam yukseldigi furyaya denk geldim, panikle 5,92 den geri aldim coin kaybiyla.. su asamada ne tavsiye edersiniz bana? Sizce nasil bir yol izzlemeliyim abi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum