Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0747 02:57:40
EUR 34.6937 02:57:40
USD 32.2608 02:57:40
ALTIN ONS $2315.0150 02:57:40

Konu: Btc 4h desdek direnç

[grafik d=163219_GR2021r11gab.jpg][/grafik]
Arkadaşlar btc desdek direnç gösterdim
Siyah çizgiler desdek

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Ben alırım o dibi görür İbrahim emin ol

ibrahim2345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Volkan saolsun çok yardım ediyo zararımı azaltmaya çalışıyo ama benim akılsız kafam işte uyardı beni dinlemedim şimdide 58 gider ihtimali var ama satmaya içim elvermiyo çünkü ben satarım bu bildiğin yürür gider iyice kafayı yerim

BROKER25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Vala bende fazla teşvik ettim seni. Etc düşse bende vicdanen rahatsıs olurum. Ama bugün 200 ü bulma ihtimalide var etc nin. Ytd

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Kardes sen zararinin cikrdinmi benide btt hot maf etti

1BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Dostum PC başında değilim yarın bakalım olur mu

Deniz82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Ben zaten uyuyamıyorum ki ama şimdi daldan dala atlayamam daha önce takip etmedim hiç belki burdan devam eder düşmez

ibrahim2345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz82 ()

Eos 95 try seviyesinden almak mantikli mi

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Onlar benim evladım sonuna kadar devam bak aldığım yeri atacağım şimdi hedefte yazıyor tarihe dikkat

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Bak etc 143 dolarda dinlendi dibini yaptı yürüycek diye mesaj attım şimdi arttı. Demin sana ilk mebaj attığımda o satmıcam 93 olcaksa diye yazdığın çocuğada etc ye bak elifin zararı çıkarmı diye sordum. O zaman 140 tı 153 dolar oldu. Daha çok artçak gibi görünüyo hacim 5.5-6 milyar. Ama risk var uyumamak lazım

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Sen nasıl görüyorsun gidişatı çıktın mı sen tct yi

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Ah dostum ah takıldın bir girdaba hayırlı si ile bir çıksan bak majorler nerelere gitti panik yapma

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Dostum kaç gündür vur kaç devam şuan alım yapmadım
Duruma göre değerlendirme yaparız

Deniz82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Tct yaktı beni Broker iyice gidecek :(

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Eyvallah üstad

0BeğenmedimŞikayet

Deniz82 ()

Hocam bu düşüşte aldiniz mi yoksa yarini mi bekliyceksiniz

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Haklısın kardeşim güzel farkındalık olmuş layk benden

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Teşekkürler dostum

Ahaltın için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Valla ben birkaç hocamızı full takipteyim ağzınızdan çıkanı harfiyen uyguluyorum riskimi ona göre belirleyip vazgeçeceğim karı ona göre ayarlıyorum asgari ücretin 2000 lerde olduğu bi ülkede emekçi bizlerin günlük yövmiyesi 80tl ve o yömiye ile 5 lt yağ alınmıyor para zor kazanılıyor kolay kaybedilmemeli

0BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

Emeklerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Dostum takip edelim şimdilik

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Eksik olma kardeşim
Herkes senin gibi duyarlı olsa
Keşke

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Şu an 55888 destek noktamız güzel teşekkürler üstad

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Tobo bozuldu mu hocam 54 kırılmamalı takip edeceğimiz yer orası olmalı zaten peki sizce tobo çalışacak mı

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

İlk like benden

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum