Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0709 03:31:15
EUR 34.8830 03:31:15
USD 32.5505 03:31:15
ALTIN ONS $2322.8900 03:31:15

Konu: @Hakan7038 abime özel ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

Abim bir bozulma olursa ilk acil çıkıştan kaçarım

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

%50 ile devam abi gerisi nasip daha full sat demedi kapanislar gerci dese de satmam :)

Altın_Dostu__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bilmukabele can kardeşim. Rabbim, ayağına taş değirmesin inşallah. Sevgiler hürmetler.

1BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu__ ()

Hocam ya nasıl güzel insansınız Siz ya, her kelime ayrı güzel, bin şükür olsun Rabbime, Allah razı olsun sizlerden, Allah'a emanet ol, bilmukabele :)

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kadjarla görmen tabii. Kırmızı ışıkta, pencereni açıp biraz aşağı bakıp, üçtekerlekli kullanan kişinin yüzüne bakaydın pas verecektim:)))Şaka bir yana can kardeşim, kıldan incede olsa gönülden gönüle giden yol, samimiyetimiz dahilinde o yol çelikten halat olur bizim için. Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu__ ()

Bak bak özel muamele yakaladım :)
@hakan7038 Hocam bana hiç pas vermiyorsun, saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu__ ()

Sattık mı peki :)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Iyi akşamlar bol kazanclar kardeşim usd icin yorum yaparmisin son durumu teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

seninde abim bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık can kardeşim. Eyvallah. Sevgiler hürmetler.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Süpersin eskiden olsa duramazdin alırdin :))

ÖzLeMm09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Yukseltiyorsan ama ben almam çok yüksek:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ne yapalim ustam hedefi yükseltelim mi bu kadar yeter mi :)

ÖzLeMm09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Tebrikler ustam hayırlı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@hakan7038 abim hedef rakam gelmiştir gümuste :)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

İnşallah, her zaman kalplerimiz bir kardeşim..

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

abim yine alınca bekleriz :)

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah abim saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

@hakan7038 , ben sattığım için Murat sana özel grafik atmış, emeklerinize sağlık gençler, kazancınız bereketli olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah abim sende müsait olunca bir ons grafiği bakarısın kırmakta zorlandığı 1800 bölesine (1796) bir retest yapabilir mi ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu__ ()

@hakan7038 Hocama selamlar sevgiler Allah hepinizden razı olsun, nasıl güzel çizilmiş hedefler, müthişsiniz ya, bilginize saygı duyuyorum, aldım mesajı :)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeklerine sağlık can kardeşim. Rakamları bir çırpıda ezberledim. Tutanamazsa satar beklemeye geçerim. Tutunursa beni de tutmayın o zaman:)))Sevgiler hürmetler.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Bjk42 @Altın_Dostu__ hakan abimin isteği ile paylaştım bak 6.98 ve 7.11 neden meşhur oldu :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum