Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 02:39:48
EUR 34.9058 02:39:48
USD 32.5371 02:39:48
ALTIN ONS $2330.3750 02:39:48

Konu: usd 4h yükselen kama

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Dunyada Emtialar yükselme trendindeymiş takip ediyorum

Ne dersin nasıl görüyorsun..
... Saygılarımla.

Mennan_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Şükür abi
Yum la biten metallerin
Zararsız olanlarını
Tercih ediyoruz

Bunları alacak sermayemiz de
Bilgimiz de yok:))
Bogarlar bizi

Saygılarımızla daima

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Ucuz maliyetle
Mal sahibi olalım diyorsun:))

Saygılarımızla

serser34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

::)) ben de en az yer kaplayan emtia denince ... aklıma uranyum, plütonyum, sezyum gibi maddeler geldi.. ::))) Mennan_usta..

Bu arada nasılsın Mennan_usta.. Saygılarımla..

1BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Usta araba işi yaparken klasık laf varya bı cuval civata derler ya e dıyodum hurda demır 1 lira cıkalım o zaman kantara surat degısıyodu hemen ))

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Bize
Hurda metaller lazım :)))
Abi
Saygılarımızla

1BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Çok teşekkür ederim arkadaşım.. Selametle..

sorumsuz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

Yükselen kamada üst bar kırılımı formasyonu bozar , hedef vermez. Alt bar kırılımı çalışmasını sağlar, bazı hedeflere gidebileceğini söyler. (Çizgileri doğru çekmemişsek komple yanlış olur. ) Yükselen kama, dönüş formasyonudur düzeltme hareketinin habercisidir.

0BeğenmedimŞikayet

Evdekal ()

Cok Tesekkür ederim cevabınız icin

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Arkadaşım şöyle bir soru sorsam... şimdi nasıl giriyim soruya bir düşündüm de... evet şimdi bu kama olayında .. şu anda kamanın alt çizgisinde kırmızı mum olarak... bir böyle oluyor bir de kamanın üst çizgisinde oluyor.. sonuçta kamanın içinde ikisi de... peki acaba istatistikler ne diyor acaba... üst çizgide olması durumunda mı yok sa alt çizgi de olması durumunda mı daha çok yükselme potansiyeli oluyor/olur... sorumu anlatabildim mi acaba.. teşekkür ederim.. Saygılarımla..

0BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

İlk olarak formasyonlar kesin çalışacak diyemeyiz. O yüzden yatırım tavsiyesi vermek yanlış olur.

Nette yükselen kama diye aratırsanız genellikle alt çizgi kırılımında (4 saat üstü) biraz düşüş beklenir. %60/70 ihtimal diyelim.

Bana göre faiz kararını görmeden işlem açmak yazı tura atmak olur. Çıkan karara göre hamle yapmak daha sağlıklı olacaktır.

Evdekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Realty_word ()

Faizi başkanların belirlediğine mi inanıyorsun hepsi talimat eri bu başkanın getiriliside spekülasyon. yabancinin yüksek dolardan çıkması amaçlandı. faizi kimse istemiyor ama başka çare yok.

Linemaint için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Evdekal ()

Yanlıs olmus 10k

0BeğenmedimŞikayet

Linemaint ()

Faiz karşıtı başkan er ya da geç göreve gelme sebebini hatırlayacak. Yarın olur mu bilmem ama. Tam kapanma ekonomik sorunlar vs varken dediğiniz gibi faiz indirimi çok sıkıntı yaratır.

0BeğenmedimŞikayet

Evdekal ()

K bakmazsanız Grafik okumayı bilmiyorum da calısmanız ne diyor 100k usd var elimde

1BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

MB yarın karar verecek... Sabit bırakıp yeni rekorlar mı? yoksa 50/100 artırmak mı? daha çok zarar verir. Bu şartlarda indirim yapmak eşittir harakiri.

Linemaint için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Linemaint ()

Yükselen kama normalde aşağı kırılır. Ama bence yarın belli olur bu. Mb kararını bekler

1BeğenmedimŞikayet

Ciko02 ()

Hocam ben bunu 3 saat önce saatlikte fark ettim ama kama olduğunu bilmiyordum tesekkürler bilgi icin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum