Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0674 21:36:48
EUR 34.7353 21:36:48
USD 32.5190 21:36:48
ALTIN ONS $2380.6000 21:36:48

Konu: Kondolidasyon kuşagının üstündeki istavroz

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Bence haksızlık yapıldı size ve bize. Emeklerinizi paylaşıyorsunuz. Anlıyor veya anlamıyoruz ama öğreniyoruz. Biz memnunuz sayın @Bünyaminy. Sanırım arkadaş yanlış ifade kullandı. Emeklerinie sağlık...

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

haksızda sayılmaz. ekran goruntusu alıp yayınlamak ısmı. herkes goruyor zaten acıklama yok al ben bunu gordum sende gor dedıgı gıbı anlamayan ne anlıcak bu gorselden sımdı ? herkesde gorunuyor bu gordugu ee amac ne o zaman ? ben soylemıyım cogunuzun bıldıgı seyı.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Üzüldüm iyi bir arkadaşımızdı hepimize faydası oldu.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet. Maalesef istifa etmis.

Ömer11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Sn. Yasemin kim gitmiş, bünyamin hoca mı acaba.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_silverfish ()

Hocam bir şey söylemek gerekirse tobo var gümüşte şimdiye kadar oluşan tobonun çalışmadığını görmedim yön apaçık belli 29,44 hedefi var ama erken gelir ama geç gelir bilinmez dediğin gibi serserinin başı gümüş :) dolar yüzünden bir çok insan alım yapmadı ben dahil nasip değilmiş fırsat bitmez

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aaa bende üzüldüm. Grafiklerden anlamayan tüm dostlara gerekli açıklamayı detaylıca yapıyordu, sagolsun. Niye gitti ki ya... ( Ülkem insanı kazansın diye mücadele ediyordu. Emekleri için sizin nezdinizde kendisine teşekkür ederim. Herkesi tek tek göndermeye uğraşıyorlar, çok ilginç gerçekten. Soru sorup cevap alamasanız neyse ama kötü elestirileri anlamak mümkün değil... emek vardı neticede:(

1BeğenmedimŞikayet

akar42 ()

şu anki duruma ne diyorsunuz ustam. 6 lı rakamlarda ağrı bingöl derken 7 li rakamlar geldi. değişen bir şey yok dense de 1 liralık bir fark oldu. 7 li rakamlar gelince ağrı plaka sancı oldu. bingöl ikibingöl oldu ))

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Gümüs bu işte butun gostergeler asagı gosterir kendi yukarı gider . gostergeler yukarı ikende asagı cinstir işte . mahallenin serserisi gumus :)

_silverfish için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_silverfish ()

Katılıyorum birde eliot dalgası atmıştı 26,58 üstü kapanış olmaması ile çalışacağına emindi yalan yok ben alım yapmadım elim al tusuna gitmedi o grafikten sonra kendisini vebal almış gibi hissediyor tahmin tutmadiginda konuşmalarımızda öyle söyledi, neyse arkasından konuşmak gibi oldu biraz sanırım hakkını helal etsin bu yazıyı görürse tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarım, selamlar

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Burdaki muhabbet olabilir . @_silverfish

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

EyvALLAH Bünyamin Hocam sağolasın akmasa da damlıyor altlardan trb tutturduk en son Mevla hepimize bereketini versin Hocam

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn ahmet hocam fiyar çubugu aşagıda ve küçük haç. atmış daha önce belirtmiştim 26.58 in üstünde kalıp kalamıyacagını seyredecegim demiştim öngörüm %51 düşer %49 çıkar diye düşünüyorum jetonda umarım etho alıp satıp kar etmişsindir bereketli iftarların olsun ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Bünyamin Hocam elinize sağlık teşekkür ederiz üslubunca sorsak bir izahatı vardır bizim gibi anlamayanlara
Nasipte varsa zaten anlamadığımız yerden de gelir nasipte yoksa zaten elden ne gelir siz cebimize koysanız ya el alır ya sel alır :)
Hayırlı iftarlar Hocam en ucuzundan sadaka ile :)

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Kırmızı yeşil ve mavi çizgilerin üzerinde bir haç mumu yapmış demek istediniz sanırım. Bunun açılımı nedir netten baktım bulamadım sayın Bünyamin yani neyin işareti. Dün RSI negatif pozitif uyumsuzluğu öğrendim okuyup araştırarak. Bugünde bunu öğrenebilir miyim sizden? İyi Akşamlar,

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Belki anlayan vardır arada onlara sorarsınız

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yinede siz beni engelleyin rahatsız olmayın anlamadıgınız grafiklerden

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Tesekkur ederiz emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Yakında anlar dostumuz @Bünyaminy

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Aslında haklısınız niye grafik atıyorum kusura bakma kardeşim bir daha atmam ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum