Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:33:50
EUR 34.7748 15:33:50
USD 32.4684 15:33:50
ALTIN ONS $2337.9850 15:33:50

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Altın ETF'lerinde ufakta olsa kıpırdanmalar var. Artan riskler beraberinde büyük bir yukarı hareketi tetikleyebilir. Yıl içerisinde yeni zirveleri görebileceğimizi düşünüyorum. Kısa vade de ise giderek dipler yükseliyor ve düzeltme sürecinin yavaş yavaş sonuna yaklaştığımıza işaret ediyor. Yukarı hareketin önünde farklı noktalarda dirençler olmasına rağmen, talebi tetikleyen gelişmeler git gide arttığından bu dirençlerin kırılarak hareketin devam edeceğini düşünüyorum. YTD. Aşağıda ise 1750'nin kırılmaması, momentumun korunması açısından hayli önemli. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Phoenix1 ()

Selam. Sizce gümüş ons için 26- 27 arası ihtimal dahilinde mi ne zaman gelebilir? Bu konuda Öngörünüz nedir Şimdiden Teşekkür

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tonsuz ()

Merhaba hocam iyi olmanız dileğiyle nasılsınız :) gümüşte bu hafta bir beklentiniz varmı eft son durumu öğrenebilirmiyiz

3BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bir müddet bu bölgede konsolide olabilir. 1850 önemli bir direnç. Üstünde tutunamazsa bir süre bu civarlarda dolanırız. Fakat ort- uzun vade de görünüm yukarı.. Selamlar.

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hocam şuan için onsta tekrar 1780ler gelirmi düzeltme olarak yoksa buralarda gezinip daha sonra yukarıya doğru gidermiyiz tesekurler

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Altında yıl içerisinde yeni bir zirve bekliyorum ralli geldiğinde. Fakat zaman gösterecek. Gümüş için de aynı şekilde. Yükseliş sonrası için konuşmak için henüz erken, günü geldiğinde konuşuruz. Selamlar.

merdumgiriss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

merdumgiriss ()

Hocam bahsettiğiniz rallide gümüş ons için 50 dolar; altın ons için 2300 dolar tahminlerini okudum. Sizin bu konuda bir tahminiz var mı?

Bir de yükselişten sonra değerli metallerden çıkış yapmak isteyenler için euro ya mı dolara mı geçiş tavsiye edersiniz?

1BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

hoş geldin shogun ustat hayırlı kazançlar .. sözlerinize kesinlikle katılıyorum saygılar sevgiler .. :))

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Altın ağırlığını korumak gerektiği kanaatindeyim ancak olası bir ralli de tüm değerli metaller yükselecektir hangisi daha çok artış gösterir bunu kestirmek zor ancak gümüş olabilir yapısı itibariyle. Yine de herkesin kendi takdiri. Selamlar.

Bursa_Kartalı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bursa_Kartalı_ ()

Metallerin hangisinde daha çok artış bekliyorsunuz hocam. Full Gr altın devam ediyorum devam oneririmisiniz buradan farklı bir emtia değişiklik yapılmasını oneririmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Einstein1981 ()

Teşekkürler kısa vadede geri dönüş söz konusu mu acaba?

4BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

ONS'la ilgili fikrim belli. Ben yukarıda büyük bir hareketin yıl içerisinde gerçekleşeceği kanaatindeyim. Değerli metallerde bir ralli göreceğiz. O yüzden 1700'de tamamladığım alımlarımı hala taşıyorum. Selamlar.

Einstein1981 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Einstein1981 ()

Saygıdeğer hocam merhaba onsun en son atağını nasıl okuyorsunuz? cevabınız için şimdiden teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

FED'in faiz arttırması çok zor. Ancak tapering geliyor yakında.. Varlık alımları düşürülecek..

Direckartal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Direckartal ()

Hocam Fed faiz artırma sinyalini verdi , bu durumları değiştirir mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum