Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 16:39:21
EUR 34.7339 16:39:21
USD 32.5072 16:39:21
ALTIN ONS $2392.1450 16:39:21

Konu: neo sell yenı

kımse ıcın YTD hayaldır.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ben oyle seyler vermiyorum hocam. Ne ise yaradigini da anlamiyorum zaten. Verince ne olur vermeyince ne olur para mi kazandiriyor haberim yok acikcasi. :)

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Kimbilir. Ufururler bı ara yine belki vereceğiniz like bağlı olarak güzel rakamlar yazabilirler.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

122 den aldim hocam 140 a ciktiya 122 ye dusunce aldim dedim 3-5 $ yine cikar 140 a cikmis sonucta 3-5 mi cikmicak ama cikmadi simdi tersteyiz malesef hocam. Bu batakliktan kurtulabilir miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Sen 108 den almıştın 140 oldu yine satmadiysan sana hedef felan lazım değilmiş demekki yada 200 e mavi boncuk dagitip ufurmeleri hoşuna gitmiş :)))

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Yok hocam sizin grafikte gormustum ama al sat yaparken yakalandim iste 122 den alir 125 den satariz dedim ama dusunce cikar diye beklerken dustukce dustu malesef.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

140 lardan buraları söyleyen oldumu başka peki.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

97 hocam 88 e kadar dusmus mahvetti bizi.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Neo kaç şuan hbrin varmı

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam neo okadar duser mi 122 den tersteyim yari yariya dusmus gibi olur dediginiz olursa ozaman biteriz. Trx ve neo dan yuklu tersteyim. :/

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Neo 140 larda birileri millete 200 ler hedefi kurdururken biz.

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

Başkan müsait olursan Dot a bakabilirmisin senin öngörülerin değerli.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

a. s. daha 3 gunluk coın bu neyıne bakıcaksınkı. ufak ufak yerler sankı bunu ucgen yapıyo ytd.

Lapitexh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Haklisiniz hocam. Tabi ki 1 saat sonra yada 1 gun sonra gelicek diye birsey yok hatta gelmeyede bilir her turlu olasilik var bunun bilincindeyiz. O yuzden ben o kismi sorun yapmiyorum acikcasi. Paylasimlariniz icin tesekkur ediyoruz. Severek takip ediyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Selamın aleyküm dostum slp bi bakarmısın vaktin varsa.

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

cok acelecısın nıye boyle . yanı burda bırsey paylasınca hemen 1 saat sonra gelıcek dıyemı anlıyor yoksa herkes. bazıları denk gelır o anda yurur gıder tmm da hacmı gucu kuvvetı yoksa nolucak haa kolay hemen hedef getırmek bekler bekler 3 gunluk yolunu 1 saat kalınca yazarım buraya hemen geldı dersın onlardan bolca var burda. paylasmamak belkıde en ıyısı.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhana hocam neo sell den buy a cevirdi mi acaba ? Birde trx ile ilgili bir calismaniz var mi? Yada majorlerin herhangi birinde calismaniz mevcut mu tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ne guzel ne guzel ben hıc neo almadım :)))

dolarmıdolmazmı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Hocam ben 74 lerde girdim neoya. bugünde al satdan baya vurdum dash den. Ve neo için mermim var. 200 yapmadan salmam ben onu :))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

herkes kaderını yasarmıs. ne dıyım :))

dolarmıdolmazmı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

pıyasa rest cektı dıyelım bol bol ufurenlere :))

Zeynep_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Hocam ben 52 bine düştüğünde btc neoyu alırım. Onla daha işimiz var :))

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

neguzel yükseliş yaşiyoduk hocam siz düşüş paylaşinca bir tırsıyorum. buarada sadece yükseliş grafigine like vermeyelim emege like

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Hep hedefleriniz gelsin diyordum bu sefer gelmez ins. diyorum hocam herkes icin:/

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

İzleyip gorucez ne olucagini.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Burdan zarar kes yapip alttan 73 civarlarindan tekrar alsam nasil olur acaba hocam?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Hocam bu kadar duserse mahvoluruz biz. :/

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum