Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 09:31:15
EUR 34.5388 09:31:15
USD 32.4023 09:31:15
ALTIN ONS $2288.6800 09:31:15

Grafiği gönderen: super_conqueror

ONS ALTIN

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

S0638 ()

Cvp icin Teşekkürler bekleyim o halde.

S0638 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Hocam dolar için umut var mı bu hafta. 8.50 li seviyeleri görebilir mi. teşekkür ederim

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hasankpln71 ()

Hocam sizin on görünüz 1806 dan aşağı mi salacak yönünde

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yukarı tabiki.1806 da satış denenebilir.

S0638 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

S0638 ()

Kırılmadann kastınız Aşşağı. mi yukarı mı. tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

160kardesim o grafik 1600 gidecek demiyor asagi krilabilecek seviyeyi gosteriyor sgrafiigin alani olsa o cizgi 100 tl yi de gosterir di tipki yukarda 1000.000 gosterebilecegi gibi ben bile bu kadarini anliyorum yani

Khan0612 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Buna mı gülüyorsun. Yazık San'a.

Khan0612 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Khan0612 ()

Ahahaha uzun zamandır bu kadar gülmemiştim nerden uyduruyorsunuz bu grafikleri ya

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben sadece 1806 nın önemini dile getirebilirim. Alım- satım riski Siz'e ait. Satarsınız sonra 1806 yı kırarsa bu Benim içinde Siz'in içinde iyi olmaz.

Adrenalin11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

Siz olsanız buradan gram çıkarmıydınız... ?

0BeğenmedimŞikayet

Badenur ()

Evet aslinda buara budoyatlarda donup dueucak sanirim 480 ile 465 arasi gelip gidicek bu altin.

0BeğenmedimŞikayet

İzmir_Time ()

Son kez teyit mı alacak diyorsun formasyon çalışıp çalışmadığını anlamak için tam 1806 dönüş bekliyorsunuz eğer ki 1810 üzeri kalıcılık sağlar ise bu formasyon değişir mi?

0BeğenmedimŞikayet

gargamel38 ()

ne demek yani hocam 1800 lerden dönecekmi

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

Gramları çıksakmı

0BeğenmedimŞikayet

Altın_bay ()

Yani abi pek anlamam grafikten :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum