Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:03:54
EUR 34.7748 08:03:54
USD 32.4684 08:03:54
ALTIN ONS $2337.9850 08:03:54

Grafiği gönderen: Hakan_oz

⭐⭐Hakan_oz ()
Ons
Ons TOBO Oluşum İhtimali.YTD.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akhenaton2 ()

Değerli üstadım Hakan abim Allah'ın rahmeti bereketi üzerine olsun

Hakan_oz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam boşverin gereksiz bir arkadaş

Biz sizin grafiklerinizi heyecanla bekliyor ve ziyadesiyle faydalanıyoruz emeğinize sağlık selamlar

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

@Hakan_oz üstadım seni bilen bilir canını sıkma bu arkadaş hep bir yerlere sataşır... allah yar ve yardımcın olsun hayırlı güzel kazançlar dilerim

3BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Değerli @Aziz7117 yazmayım yazmayım yazmayayım:) diyorum amaaa son nokta oldu artık.. paylaştığımız grafikler için yok ‘'mantıklımı.. yok boş şeyler.. '' diye sürekli ithamlarda bulunuyorsunuz sizin şuan ki mevcut hesabınızla yaptığınız yorum ve paylaşımların bir kaçına baktım da hiç biri maalesef tutmamış(1700lü rakamlardan sell pozda kalmışsınız) kaldı ki yakın geçmişteki @ayrabol3917 hesabınıza da kabaca bir göz attım ons 1465 lerde iken alt yorumu paylaşmışsınız siz o fiyatları beklerken ons 1700 lü sonrada 2000 üstü rakamları görmüş sanırım siz hala 1100 rakamlarını bekliyorsunuz:) doğal olarak. Sizin bana mantıklımı diye sorduğunuz grafiği ve bir kaçını paylaşacağım tekrar bakarsınız hedeflerin gelip gelmediğine. Selamlar.

Ons için ayrabol3917 yorumu (2019-12-18 10:57:52)
Ben 1375 ardından 1265 ve ardından da 1132 bekliyorum sen niye takiyon ki herkese bırak kim ne yapıyorsa yapsın..

https://altin.in/ayrabol3917/24

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Bu ne arkadaş ya tüm ezberler bozulacak

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Çanak oluşabilir de derinliği kadar yukarı çıkar beklentisi bence boş işler... neden dersen eee bir önceki çanağın derinliği kadar çıkmamış zaten çünkü düşen bir trend ve kanal içerisinde oluşan bir çanak gozlemliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Hedge konumunda şu an kapatsa 10$ daha çıkış batırır ytd

SamuelLJackson için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Hocam bir arkadaşın hesabı patlamak üzere dönermi buradan tavsiyeniz varmı ytd azizzede bi arkadaş ytd. Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

İyi anlıyorsanız tavsiye alabilirmiyim bir arkadaşın hesabı patlamak üzere alttan beri selde bırakırmi buradan tekrar ytd.

SamuelLJackson için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SamuelLJackson ()

alım için sağ çanağı mı beklemek lazım

3BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Orta kısımdaki çanak dolmaya devam ediyor:)Ytd.

Hakan_oz (2 hafta önce)
Ons
https://yorum.altin.in/konu/26614073- ons- tobo- olusum- ihtimali- ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Seneye görüsuruz . iyi calısmalar . elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Eline emeğine sağlık üstad ytd

7BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

TOBO Oluşum İhtimali Devam:)Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

İsallah oluşur diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Sağolun haklısınız değerli @Vedolizim hocam ancak sınırları belirttik bozar ise farklı yön tayini yaparız. Selamlar.

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Gümüş içinde yorumun varmı Hakan'ım:)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Bakalım ustam böyle bir oluşumu gerçekleştirebilecek mi:) Sağol @Ferdi_57 kardeşim.

omubu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Hakan hocam eline sağlık bazaen bu tobo oluşumları bir anda kendini obo çevirir sonra orayı terse düşer oluşmadan on görmek sağlıksız oluyor ne yazik

1BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Eline emeğine sağlık usta:)

1BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Teşekkürler abi.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum