Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0633 18:27:52
EUR 34.5759 18:27:52
USD 32.4959 18:27:52
ALTIN ONS $2380.7850 18:27:52

Grafiği gönderen: ramazan4747

xu100 :

Neden bütün hedefler 1320 gösteriyor ? Peki olan gap boşuklarından önce hangisi alınır?

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Etzel34 ()

Ramazan kardesim zahmet olmazsa arzuma bir baksrmisin ? Durumlar nedir diye

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Bist grafiğini yeniden çizmek istemedim 2 hafta önceki atmış oldugum grafik geçerli ve sanırım 2. gap boşluğunu alacak 1530 civarı :) sevineyim mi bilemedim. Bir taraftan endeks gidiyor ama kağıtlar avare avare :)

0BeğenmedimŞikayet

_ErbakaN_ ()

kendimce yapıyorum bir şeyler :)

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@egeli80 Hangi birini yazayım.. :)kağıt çok. Hatam burada başladı zaten.. Avod hub skrbnk özgyo gibi gibi.

egeli80 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@ramazan4747 Tamam arkadaşım :)) Ah bir dönse endex.. Ama en çok endex dönerken benim kağıtlar çıkacak mı onu bilmiyorum.. Bekliyorum bakalım..

0BeğenmedimŞikayet

egeli80 ()

Zararın hangi hissede

Keskinss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

ortalama düşürme , ne zaman ki yükselişe gireriz o zaman tepkisi güzel olan kağıda yüklen diğerleri kalsın , aldıgından edeceğin kaar zaten sana yeter bence hülya

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@ramazan4747 Ben mecburi beklemedeyim:( çok kaybım var.. Nasıl düzelecek bende bilmiyorum artık. Elim ala gitmiyor ortalama düşürmek için.. 1 yada 2 tanesinde denedim sadece.. Çok da başarılı olmadı..

1BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

sen bunu önceden biliyordun dimi , yeme beni :)

_ErbakaN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Bende öyle düşünüyorum dostum , öyle yada böyle alınacak ama bunun hangi sırayla olacağını bilmek zor.

KAPTAN_KAPTAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

gönül ister ki 2. gap alınsın ama 1440 kırması gerekiyor onun için , şu an bence endeks çok çok iyi değil , ama yine de yeşil. Sakince izlemekte fayda var , şu gidiyor atlayayım dememek lazım Hüli

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@ramazan4747 Öncelikle Emeğine sağlık.. Gönlümüz 2. Gap tabiki.. 1. Önce olursa bittik zaten :( endexten önce bizim kağıtlar camdan atlar::) zemine gitmek için..

0BeğenmedimŞikayet

KAPTAN_KAPTAN ()

oraları göreceğimizi kesin olarak düşünüyorum ramazan şuan bisti ayakta tutan blanço beklentileri çoğu şirketinde blançoları iyi gelmiceğini düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

_ErbakaN_ ()

hayırlısı :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum