Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0880 01:28:49
EUR 35.0682 01:28:49
USD 32.2220 01:28:49
ALTIN ONS $2421.2100 01:28:49

Grafiği gönderen: Hasan_3444

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Selam inşallah güzel yükseliş görürüz ama önce bı BTC 60 k üstüne gelsin daha güzel yukseliriz

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Selam Ay bu chz tam bi uyuz ya bugün negüzel çıkıyodu yine geri sarmaya başladı 28-02 mayıs arası yükseliş bekleniyor inşallah yüzümüz güler)

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

Yazicak ok şey var da bir hayali karartmak bana düşmez tarih tekerrürden ibarettir diye boşuna dememisler şu anda tek önemli olan şey elindeki nakitir gerisi hikaye kardeşim... )))

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Dostum milattan önce vardı altın sen milattan öncemi eğitim aldin? Veya 100 yıl önceki grafiğe goremi analiz yapıyorsun ? Şimdi sana örnek vereceğim beni anlayacaksın altında benzinli araban var Teslalar elektrikli bunlarda tarihimi tartisicaz hayır biz geleceğe yatırım yapıyoruz (yeni dünya sistemine)bende altında var gumuste ben yatirimciyim burdaki çoğu insan gibi, analiz grafikte belli metodlarla uygulanır ve sabittir.

Mehmet1928 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

Bilmek için beli bir tarih ve deneyim gerekmezmi metallerin tarihi beli coinin kaç senedir var ki uzman muhabbeti açıyorsunuz.. neyse size bol kazançlar lafı uzatıp kimsenin moralini bozmak istemem.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Uzmanlık değil dostum bilmediğin ve yatırım yapmadığın yani vakıf olmadığın konuda yorum yapmak saygısızlık bence

-1BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

Bu coinin tarihi ne ki kardeş bukadar çok uzman oldu etrafta. ))

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

Ok anamın biri olarak sonraki durak 40 binler not et..

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Ozaman Kendi yatırımla ilgilen dostum koinlerden anlamadığın belli altın gümüş sayfasında tavsiyede bulunabilirsin.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

Burdaki hiç bir yorum yatırım tavsiyesi değildir herkes kendi yatırımından mesul.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Elindekileri satıyorum ozaman dusecekse

-1BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

Tepki yükselişi yön aşağıya..

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

İnşallah basaricaz dostum

Umut2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Dostum kademe kademe yukselicek inşallah 58k üstü gelmedikçe biraz karın ağrısı cekicez gibi

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

İyim bende şükür.
Şu altcoinler de ralli bi gelsede hedeflerimize ulaşıp ciksak:)

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

Oyun çok şükür. biliyorsun ful maldayım. sabirla beklemeye devem ediyoruz. nasil piyasa olumlu ya döndü mü sence

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Şükürler olsun dostum bugün iyiyim baya :)seni sormali iyisin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

Dostu ne yapıyorsun durumlar nasil

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

X yapmadan satmam

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Chz satış için kaci bekliyorsun abi

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Çıkarsin çıkarsın sabirlisin sen

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

@ElifBlt para kokusu alıyorum:)))

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Para kokusu alıyorum :)))

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum