Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0692 17:43:25
EUR 34.7625 17:43:25
USD 32.4910 17:43:25
ALTIN ONS $2373.0950 17:43:25

Grafiği gönderen: optio2

optio2 ()
Gümüş

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

Anladım tm teşekkürler

optio2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Biraz bekleyeceksin zararda etsen 2 3 gune geri alıp kara gecti

Rüya_87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

Ktv mi risksiz olan ben denemiştim bı kere ama cesaret edip giremedim mesela fonların miktarları var hangi seviye uygun hangisi pahalı bilmediğim için yüksekten alırım diye giremedim

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Bu riskli fon gecen hafta persembe den bugune risk seviyesi düşük fonlarda mevcut

Rüya_87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

Getirirdi 1645 mi kaç günde verdi bu fiyatı bide altın düşüşte diyelim bu fonda düşüp zarar ettiriyor mu nasil

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Kira sertifkalari var garantili onlara bakabilirsiniz ytd.

scorpio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Altin ve dolara bagli %80i

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Altın yükelirse kar düşerse zararda oluyorsunuz snaırım ıyı kar alabılmıssınız

0BeğenmedimŞikayet

scorpio ()

Selam kardeşim Benim 400 bune yakın nakit olarak küvette yatıyor .. bana garantisi olan bi araç önerebilirmisin

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Yok 3.4. seviyeler daha garanti ve dusuk getiri gunluk alim satim oluyor para ertesi gun hesaba geciyor

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

En az Kaç günlük paranızı baglamanız gerekıyorki 3.4 seviyeler daha yüksek meblağ lar içinmi

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Evet 1 gun sonra hesaba geciyor tek farki bu

forexman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

forexman ()

İstediğin zaman işlemi kapatabiligor musun

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Sepette gumus var platin var altin var bu bosta kalan tl alim firsati gelene kadar 3 4 gun degerlensin diye denemek amacli aldim fena degil bakalim

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Persembe gunu 45 binlik aldim sonuc bu ama risk seviyesine gore fonlar var bunun riski 7. seviye garanti olanlar var 3.4 seviyede

0BeğenmedimŞikayet

forexman ()

Hacı ekmek var mı burda bu parayı altına gümüşe 1 sene versen fazlasını verir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum