Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:37:06
EUR 34.8238 21:37:06
USD 32.3379 21:37:06
ALTIN ONS $2301.8900 21:37:06

Konu: xrptry

satış yemeden 11,82 geçilirse 13,50 hedefimiz ara direnç 12,30
destekler 10,45 - 9,40

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

bol kazançlar dilerim

zelzele34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zelzele34 ()

Teşekkür ederim. O zaman 10.30 civarı gelirse takviye yapıp ort düşürüp beklerim.

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam 10,30 yapıp geri yükselişe geçmesi lazım diye düşünüyorum. görmeme ihtimalide mevcut doğrudan yükselişe de devam edebilir. destek dirençler grafikte var ona göre karar vermeye çalışın. ben dün sattım 10,80 aldım 11,50 geri sattım 10,30 alıp 14-15 beklerim. ytd

zelzele34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zelzele34 ()

Kolay gelsin. 12.5 ortalamam var. Buradan %50 satıp alttan almak mantıklı mı? Yada kalan %25 nakitle mi alttan alayım? İlk destek noktası nedir size göre.

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Rica ederim hocam ben tl ayaklı işlem yapıyorum o yüzden grafik doğal olarak tl geliyor. kendi işlerimde yoğun fırsat bulursam atmaya çalışırım. attığım rakamı usdt ile bölerseniz yaklaşık rakamıda bulabilirsiniz.

Kolay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Değerleri usdt olarakta paylaşırsanız daha çok arkadaş faydalanacaktır. Tesekkurler çalışmalarınız çok faydalı oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Karadayi_akrep ()

Binance globaldeyim yani o seviyeyi hızlı gecti tabi ileri geri yapiyo
Eyvalla

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

binance 79 denedi hocam illa 82 tam denemeyebilir izlemedeyim. tekrar denerse kırar diye düşünüyorum

Karadayi_akrep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karadayi_akrep ()

Hocam 11.82 yi hic dinlemedi bile

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

tamam mı devam mı balina amcalar söyleyecek

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Tam onu yazdım bende :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum