Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0854 17:20:26
EUR 34.9683 17:20:26
USD 32.1951 17:20:26
ALTIN ONS $2426.4100 17:20:26

Grafiği gönderen: SARISEVMEZ

emtialarda hic böyle bi yüzdeleri 1 gün icinde göremezsiniz.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

Bunun 'Kırmızı' renkli olanını yayınlayabilenin ruh halini de hesaba katmak gerek.

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Konuyu derinleştirmek istemem ama kazancıda pek sağlıklı değil. Hatta altını hisse olarak almakta aynı krptofan farksız.

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

Hocam gelenekçi insanlariz biz bizimde altinimiz var ama anlik kurtarmıyor demek istedim. amacim tartışma değil. kaca kac vericekte ekrana bakma çilesi yaşıyacağım manasında.

Lamassu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

yerel dandik dundik borsaladi gecin hocam. kimse kullanmiyordu bilincli yatirimcilardan onlari.

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Altın %50-80 düşmez. Altınla kıyaslama boşu boşuna. Şuanki b. tko. in piyasası ingilterenin altın rezervinin 10da 1 i kadar falandır. Bende alıp satıyorum krpt ama altınla kıyaslanamaz...

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Herseyi gectim guven olayi bnce sifurlandi 1000tl var orda oyle al sat yapim diye attim onu bile cekmeyi dusunuyorum dusun guven yok bi kere

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Maşallah, Barekallah. Allah sadakasını da vermeyi nasip etsin.

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

mantik ayni spot piyasadan urun aliyorsun nasil insanlar 540 tlden altinda tersde burada da terste kalabilirsin satmadigin mal senindir.

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Parayi katliyacam derken yarisini da verme riskini neden soylemiyorsun kardes tm iyi guzel diyosunda kumar oynamaktan baska bi farki yok senin yaptiginin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum