Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 11:54:11
EUR 35.0408 11:54:11
USD 32.2889 11:54:11
ALTIN ONS $2383.7250 11:54:11

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Günaydın

Çarşamba Fed toplantısı le birlikte varlık alım proğramı gerçekleşecek . Daha önce Ons'u baskılamıştı . Çarşambaya kadar ons Altın da 1786 Ons gümüşte 26,33 e kadar bi hareket alanı oluşabilir . Varlık alım proğramı ve Fed ' in fa- iz po- litikası'na bağlı yükselen kanalında dışına çıkabiliriz. Ons gümüş için yukarıda üzerinde durmamız gereken haftalıkta oluşan 26,50 direncimiz var. usd /TR tarafında Biden aksiyonunu geçen haftadan fiyatladığını düşünüyorum ve geri çekilme bekliyorum. Herkese bol bereketli bi hafta dilerim.

Ons Gümüşte Haftalık Destek direnç Alıcılı ve Satıcılı noktalarımız Aşşağıdaki gibi olacaktır.

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Dolar beklentiniz nedir acaba hocam

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam bugün dediğiniz hareketi yapmış oldu :) şimdi sırada bu nasdaq sp500 de filan satış gelme durumu var demi sanırım? Zaten nasdaq 1 aydır rsi da uyumsuzluk yapıyor sizin yorumlardan sonra inceledim acayip şaşırdım...

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Evet kusura bakma

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bu şekilde anlaşamayız. Yorumun tamamını anlamış olsanız DXY VE 10 Yıllıkların baskılandığını ancak çok fazla tutamayacaklarını anlamış olurdunuz.

Ons gümüş içinde 27x gibi hızlı bir iğne atabileceğini yazmışım.

Siz Bu hareketlerin tamamını pazartesi günü için gerçekleşir falan diye mi anladınız. öyleyse yanlış

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam tamamda dxy ve on yıllıklar yükselir dolar yükselir beklentiniz var

5BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Şuanki kur politikası geçtiğimiz dönemden farklı. Dxy ile birlikte hareket edecek. Abd ' deki yüksek enflasyon riskini düşünecek olursak Dxy tırmanmaya devam eder bir süre daha. Mayıs ortasında 8,55 - 8,88 TL görecektir . Ytd diyelim

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnan44 ()

Tebrikler hocam tam isabet

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Halen dolarda aşağı beklentiniz nedir acaba hocam

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ne çabuk :(

0BeğenmedimŞikayet

Kenpıl ()

Kardeşim ben birazda dolar aldım, emin ol 8in altıda gelir:) ytd.

Ali_Fırat_can için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Dolar yukselir ons duser

Ekonomist_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Dolar / TL ' i bu aksiyonlar ile kıyaslamıyorum. Ancak 8,30 ' a kadar bir yükseliş ve bu şekilde kademeli olarak aşşağı çekilmesini bekliyorum.

Ekonomist_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Dolara nasıl etki eder

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Sabah saat 4 itibari ile 26,14 idi. ve şuan kanal altındayız.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Yükselen kanal 26 üstü mu oluyor

5BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Günaydın .
Abd 10 yıllıklara Dikkat . Düşen bir kamayı ( ve düşeni ) Yukarı kırdı. 1,65 üzerinde saatlik kapanış yapması durumunda ilk hedefi 1,72 . Fed'in yeni para politikasının işareti olarak kabul edilebilir. Ayrıca Ons Gümüşte yükselen kanalın dışına çıktık. Dikkat ve sabırla izlenmeli. Bol kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın hayırlı günler dilerim eline sağlık Selçuk Hocam sağolasın takibimizde olacak verdiğiniz rakamlar

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Emeğine sağlık @selcukcelik hocam

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Günaydın emeğinize sağlık sn @selcukcelik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum