Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:39:08
EUR 34.7748 03:39:08
USD 32.4684 03:39:08
ALTIN ONS $2337.9850 03:39:08

Konu: Xrp mayıs ayı beklenti grafiği

⭐⭐Onursal5377 ()
Bitcoin

Mayıs ortasına fincan oluşumu.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam bide eosa bakarmisiniz

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Umarım olmaz arkadaşım. Temel analiz yönlü benimkisi.

Cybeer için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cybeer ()

:) merhaba

komplocoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

komplocoin ()

Yanlış görmüyorum dimi blacksin hoca
Merhaba

0BeğenmedimŞikayet

halilkasik ()

Teşekkürler hocsm

0BeğenmedimŞikayet

Cybeer ()

Trendin olusturdugu destek ve direnclerden. Hic bisey yoksa bile fib altin oran dogrultusunda duzeltme yapmak zorunda.

halilkasik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

Çok ince mesaj

0BeğenmedimŞikayet

halilkasik ()

Peki orda boşluk olduğunu nerden anlıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Cybeer ()

Hosbuldum. Ama gelmis sayilmam. Gecerken selam veriyorum. Uzaktan takipteyim..

Help için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Hocam biz sizi öncden biliyoruz keşke istifa etmeseydiniz
Yorumlarınıza çok ihtiyaç duyuyoruz
Cvp için çok tşkler
Sağlık olsun yorumlarınızdan mahrum kalıyoruz:(

0BeğenmedimŞikayet

Cybeer ()

Asagida doldurmasi gereken boşluğu doldurmadan giderse. Hep bi acaba olur. Ya da güvenli bir yükseliş yapmamış olur. Bu fikir benim düşüncem. Boyle olmak zorunda değil tabi ki

halilkasik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Help ()

Hocam hoş geldiniz özledik sizi valla :))

0BeğenmedimŞikayet

halilkasik ()

Neden hocam 43000 görmek zorundamı neden gözü arkada kalsın ki bilmediğim için soruyorum

2BeğenmedimŞikayet

Cybeer ()

Grafik paylasamadigim için analiz vermeyi pek düşünmüyorum. Soyledigim seyin bir teknik karşılığı olmalı ve bunu sizlere gostererek yapmalıyım..

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Yani illa 43 k gelecek zaten ne kaldıki gelsede rahatlasak sonra illa toparlar değil mi
Alım için tavsiyeniz varmı?

4BeğenmedimŞikayet

Cybeer ()

43000 seviyelerine inmeyen btc nin hep gözü arkada kalacaktir. 52500 seviyeleri altcoinler icin toparlanma alandir. 56500 seviyeleri guven bolgesi olacaktir. 59 61 seviyeleri altcoinler icin ivmenin hizlandigi yer olacaktir. Yalniz dedigim gibi 43000 hatti icin hep acabamiz olacak.

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Hocam mrhb nasılsınız?
Btc ile ilgili yorumunuzu alabilirmiyim?
Yorumlarınız bizim için çok değerli

1BeğenmedimŞikayet

Cybeer ()

Ters canak onaylanirsa fincan çöp olur:)

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam hayirli sahurlar. Xrp nin downinsan cikip. Eosup aldim. Eosa bakarmisiniz çok duşmuş bi coin

0BeğenmedimŞikayet

YENİ_BTC ()

Hocam eth yorumuz varmı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum