Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:13:47
EUR 34.8238 21:13:47
USD 32.3379 21:13:47
ALTIN ONS $2301.8900 21:13:47

Konu: Ons grafik

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

hticelk_8984 ()

O dönemden sonra çalışıp öğrenmesi de ondan kardeşim

Robin_Hood55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hticelk_8984 ()

Evet o ara hep sitedeydik:)
Bunu kimse öngöremediki gauet normal.

Esra_kazancizade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

Aynen öyle oldu şükür kısmet diyelim

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ben de 480 ve 490 dan döner diye hic satmadım siz yine karınızı almışsınız ne mutlu size

0BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

Aleyküm selam bu arada:)

hticelk_8984 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

:):) yokluğumu farketmissiniz teşekkür ederim malum 403 den Gr alıp 532 den satıp tekrar 480 den alınca rüzgara yakalandık:))

0BeğenmedimŞikayet

Robin_Hood55 ()

Evet güzel çalışmış hanfendi ama 480 den tersteyim diyo yav...

1BeğenmedimŞikayet

hticelk_8984 ()

Selam epeydir yoktunuz sanırım. üstelik geliştirmişniz de kendinizi ne güzel:)

0BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

Sorun yok bende 480 den tersteyim :):):)

erhanoviç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erhanoviç ()

ben 6 aydır beklemedeyim esra hanım tersteyim düze cıktıgımda bozdururum

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

İşte bundan mütevellit sordum demek hakliymişim, Saygılar tatlı yemeyi unutma iftardan sonra tulumba:)

0BeğenmedimŞikayet

erhanoviç ()

iftarı sahurda acıyorum dostum ben burda saatler ileri gösteriyor saygılar sunarım kolay gelsin

Deco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

Kısa vade 467 TL altına inmediği sürece yükseliş trendi devam ediyor fibonacci seviyesi 484 bandında takıldı ve amerika piyasasının açılması ile birlikte ons altın 1794 dolardan 1777 dolara kadar gerileme oldu. Gram altın aşırı alış bölgesinde ve yükseliş trendi bozulmadı hedef yukarı yönde devam ediyor yatırım tavsiyesi değildir bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

Neden soruyor sun güzel kardeşim inanmıyorsanız kimseye, İftar'ı açmadiniz sanırım daha, Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

erhanoviç ()

ben kimseye inanmam dostum ben bankaya bakarım tersten düze cıktıysam bozddururum kendime gelirim

Deco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erhanoviç ()

pazartesi kac olur acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

@KORKMAZ61'e sorsa idin olurdu güzel kardeşim, Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

:) abartmayalım

0BeğenmedimŞikayet

erhanoviç ()

pazartesi günü altın 540 olurmu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum