Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 05:35:00
EUR 34.7339 05:35:00
USD 32.5072 05:35:00
ALTIN ONS $2392.1450 05:35:00

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sizin için dört gün önce yayınladığım grafiği, rakamlarını güncelleyerek tekrar paylaşıyorum.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Emegine saglik abi sagolasin

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Kalemine sağlık hakan hocam

9BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, arkadaşlar iyi niyetli olarak dolar düşsün, ons çıksın, gram yükselsin diye temennide bulunuyorlar. Türkiye'nin cari açığının güçlü bir bölümünü altın ithaları oluşturuyor. Bunu rakamlarla burada paylaşmıştım. Yani altının yükselmeside bize zarar. Eee o zarar bu zarar, biz ne olacağız, paramız pul mu olsun? İşte bu noktada doların bir hafta sonu yükselmesinin bütçeye getirdiği yük ve enflasyona doğrudan yansıması, bir taraftan cari açığın dolaylı ya da doğrudan artması gibi faktörler okları Merkez bankasına çevirecek yine. Neyse. Ons altın, global ölçekte baskıya uğramazsa hele bu seviyeler üzerinde tutundukça teknik anlamda ilerleyen günlerde güçlenerek yukarı devam etmesini beklerim.469-470 altında kapanışlar gelmedikten sonra 488-489 kritik rakamlar 492 vurup ikili tepe yapıp geri gelmezse yükselişin devamın beklerim. Arada 479 rakamı üzerinde günlük kapanış elimizi kuvvetlendirir diye düşünüyorum. Ancak sağlıklı olan düzeltmesini yapıp devam etmesi. Yoksa seninde bildiğin üzere hızlı yükselen hızlı düşer. Sevgiler hürmetler kardeşime.

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Elinize emeğinize sağlık hocam. Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Egesny ()

:))) o gapın sebebi kısa ve orta vadede düzelmeyeceğine göre ben en iyisi uygun bir yerden dolar alayım :))

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, yorgunlukla 7.20 rakamını 8.20 düşünmüşüm. Kusura bakma. Gap boşluğunun bir dün dolacağına dair görüşler vardır ve çoğu zamanda bu olmuştur. Ancak bunun olabilmesi için, gap boşluğunun nedeni olan gelişmelerin olumluya dönerek, o etkenlerin ortadan kalkması ve piyasanın normal fiyatlarında dengelenmesi beklenir. Öyle bir durum olursa neden olmasın:)))

Egesny için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Tahmin nasil hakan abim ons guclu diye tahmin ediyorum dolarsa 8.5de mudehale gelirmi sence yoksa 488 e kdr durmadan cikarmi

0BeğenmedimŞikayet

Egesny ()

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Karanlık günler tez geçsin ülkemin üstünde güneşler açsın inşallah.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ah kardeşim, en zor yorum dolar yorumu. Rakamlar ve grafikler üzerinden niyet okumaya çalışıyor, muş- mişle biten cümleler kurmak zorunda kalıyoruz. Gece, sabah, haftasonu bizimkilerin ne yapacağını bilemiyoruz ki. Bugün tüketici güven endeksi açıklandı. Durum ortada. Yok Ermeni tasarısı, yok Halkbank davası... say say bitmez. Öyle bir şey yapmalıyız ki teğet geçsin. Ben, bir önceki merkez bankası varken ve faiz artırıken, bu günler için doların yükseleceğini bildiklerinden alan açtıklarınıda düşünüyordum. Şimdi ne düşeneyim. Milli egemeliğimize ve bağımsızlığımıza zarar vermeden nasıl olacak bu iş? Yoksa 8.20 şurası.9.60 orası:)))

Egesny için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Egesny ()

Hakan bey merhabalar. Az önce dolar hakkında bir yorumunuzu okudum. Fakat aklımı kurcalayan dolardaki 7.20 lerdeki boşluk. Bu boşluk illaki dolmak zorunda mı? Alıp koyayım kenara biraz dolar diyorum ama bu soru da hep aklımda. Düşüncenizi öğrenebilir miyim?

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Devrem, Allah razı olsun. Her daim sevildiğini unutma. İyi geceler dilerim. Selam ve dua ile.

hayrr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın kardeşim eyvAllah gönlüne sağlık, hürmetler

0BeğenmedimŞikayet

lisan07 ()

Dur daha zirveyi görmedik

Ahmet_Ali_DOST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SEA7 ()

merhaba Hakan bey emekleriniz için teşekkürler.8.34 gün kapanışı yaparsa değerlendirilebilir olarak anlayabiliriz sanırım YTD...

1BeğenmedimŞikayet

Engincan06 ()

Yaşanan Haftayı ve geleceği güzel bir şekilde yorumlamişşiniz... teşekkürler hakan bey

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Eline emeğine sağlık yüreği güzel kardeşim sevgi ve saygılar

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim. Lütfen sizde yorumlarınızı bizim üzerimizden eksik etmeyin. Hatamız olursa düzeltin, göremediğimiz bir şey olursa aydınlatın. Akıl akıldan üstündür. Sevgiler hürmetler.

mr_demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Ali_DOST ()

Hocam ileride düzeltme söz konusumu 450 460 seviyeler görülebilir mi?

1BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

Tesekkurler abi

1BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

İbrahim üstat bak Like verilecek Adamlardan biri emeğine sağlık üstadım ben seni dikkat ile takip ediyorum emeğine sağlık üstadım Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Teşekkürler abi sağolasın

4BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, dolarda sağlam girilecek yer, grafiktende görmüşsündür, defalarcada 8.09 rakamının öneminden bahsettim. Burasıydı. Geçti gitti, şimdi ne yapmalıyız? Saatlik, dört saatlik grafiklerde 8.20-8.26 arası geri çekilme potansiyeli olsada günlük grafikte yukarısı için rahat alanı var. Sende görüyorsun haftalıkta stoch rsi yukarıda. Aşağı gelirde alım fırsatı verir mi diyorum, burnundan kıl aldırmıyor mahallenin delisi.8.34 rakamı üzerine çıksada son peryotta hiç günlük kapanış yapmamış. İlk önce burayı takip edeceğiz. Buradan alım denenebilir. Grafikte zaten gördün,8.46-8.57- ... geçilip geçilmemesine göre gereken yapılır. Dxy bir baktım. Günlükte oda olumluya dönmek üzere.90-94 arası megafon formasyonu içinde hareket ediyor. Son söz, bizimkiler piyasanın hoşuna giden bir şeyler yapmazsa dolarda geri çekilmeler olsada hedef yukarı görünüyor. Haber akışları iyi takip edilmeli. Sevgiler saygılar.

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fgn6420 ()

Allah razı olsun hocam. Emeğinize sağlık. İyi tatiller.

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Başkanım hiç elde yok nereden girmeli ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum