Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 18:00:32
EUR 34.9552 18:00:32
USD 32.2705 18:00:32
ALTIN ONS $2352.1700 18:00:32

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar arkadaşlar: çok kısa vade saatlikte artık aşağıya (26.07) iğne attık ve kısmen de toparladık, saatlikte dönüşe de yakın olduğumuzu kendi adıma düşünüyorum, dört saatlikte de 26.10 desteğine şimdilik tutunduk. 3 dakika sonra açılacak Bir sonraki saatlik dilimde mumu yeşil açmalıyız ve 26.30 ve üzerine doğru yavaş yavaş yol almalıyız ki tehlikeli bölgeden hızla uzaklaşalım. Hayırlısı.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Teknik ekonomik indikatörler diye internette aratın lütfen, bir çok makale, video ve paylaşımlar var. @Dr_a arkadaşım, yardımı dokunur size.

Dr_a için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dr_a ()

Bir site link neresi önerirsin ogreti için dostum @uzmn

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Ben ve bir çok kıymetli arkadaşımız Paylaştığımız teknik grafiklerde ki destek ve dirençler ile olası yön konusuna dikkat etmeniz şimdilik yeterli olabilir, ancak madem ki yatırım yapıyoruz, biraz teknik bilgi edinebilmek için internetten araştırıp bundan sonraki süreçte size katkı sağlayıp, daha sağlıklı işlem kararı verebilmenizi sağlar diye de düşünüyorum, bu hepimiz için geçerli. Internette çok yararlı teknik indikatòr ve ögretiler var sayın @Dr_a arkadaşım.

1BeğenmedimŞikayet

Dr_a ()

Grafik yorumlayamıyorum bu yüzden sizin gibi bilen kişilere soruyorum yine de sağolO

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Dr_a arkadaşım Ben alım- satım işlemlerimi paylaşmayı uygun görmüyorum. Bura da Gümüşe yatırım yapan farklı görüş, düşünce ve beklenti ile farklı yatırımcı profil ve psikolojisine sahip çok arkadaşımız var. Sadece kendime bir yatırım stratejisi oluşturarak 5 yıldır yoluma devam ediyor ve tüm arkadaşlara da yatırım vadesi, kar beklentisi, hedef rakam vb. Konularda kendi profillerine uygun yatirim stratejisi olusturmalarini tavsiye ediyorum. Aynı tavsiyeyi sizin için de önerebilirim. Karar ve takdir sizin tabi ki. Bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Emeğimize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Amin inşallah hepimize sayın hocam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Invincible_lion arkadaşım, sizin de elinize sağlık. Bereketli kazançlar.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sayın hocam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Dr_a ()

Peki dostum alim ve satış için düşündüğün noktaları paylaşırsan sevinirim sn @uzmn

1BeğenmedimŞikayet

Esmer42 ()

Allah razı olsun hocam sizede bereketli kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

DAMLAyaDAMLAya6 ()

Yorumda bahsettiginiz yeni açılan saatlik mum nasil geldi hocam?

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Yok gün içi destekler için rakamları ve Kısa vade saatlikte de artık toparlanmaliyiz diye paylaşım yaptım sn. @Dr_a arkadaşım.

1BeğenmedimŞikayet

ögreniyorum ()

Emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Mehmet_0666 ()

Teşekkürler hocam. emeğinize sağlık.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim Sayın @Esmer42 arkadaşım, sizin de ellerinize sağlık. Gün içi Kisa vade için takip edeceğim tüm rakamları paylaşımlarım ile belirttim, artık sabırla bekleyeceğiz, bakalım hayırlısı. Bereketli kazançlar.

Esmer42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dr_a ()

Düşüş mu başladı diyorsunuz yani, ben bozmadım bekledim sence bozmak mi lazım?

1BeğenmedimŞikayet

Esmer42 ()

Hocam emeğinize sağlık..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum