Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0880 01:28:47
EUR 35.0682 01:28:47
USD 32.2220 01:28:47
ALTIN ONS $2421.2100 01:28:47

Grafiği gönderen: Lapitexh

Lapitexh ()
Bitcoin

Merhaba günaydin Bu o birtanesine gelsin :)

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Sxp destek direnç nedir bende al sat yapmak istiyorum

Lapitexh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkrypci ()

Anladım teşekkürler yardımcı oldugun icin

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Valla karar senin dostum ben asla zararına mal satma taraftarı degilim para sizin risk sizin.

ilkrypci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkrypci ()

Sxp de kisa al satlar yapıyorsunuz bildiğim kadarıyla. Ben de o sekilde yapsam olur mu acaba?

0BeğenmedimŞikayet

ilkrypci ()

2 kere tepeden alip 1 kere dipten vermis. 2. tepeden aldığım suan elimde. Stop ve satis emirini ters koymusum. Ve olanlar oldu. Tabi yari zarar bundan degil celodan %35 flan zararım var.

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Dostum ana paranın yarısı nasıl zarar %50 dustu kacdan aldın sen bunu

0BeğenmedimŞikayet

ilkrypci ()

Ana paranin yarısı kadar. Okuduğum yorumlarda burdan daha yarisina kadar salmasi muhtemel denmiş ve bunu bir cok yorumcu yapmış. Burdan zararkes yapip baska coinlerden vur kac yapamaz miyiz acaba? Dostum acik acik yazamıyorum ama profildeki rakamlardan ulaşır mısın ? Bunu kimseden isteyecegimi düşünmezdim ama bir rota cizsek bana. Oyle 1-2 sene bekleyecek kadar vadem de yok. Kisa kisa vurkaclarla kurtarmayi düşünüyorum. Lutfen profilden ulaşınız bana.

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Zararınız meblag olarak cok buyukse bekleyin lutfen.

0BeğenmedimŞikayet

ilkrypci ()

Hocam celoyu ath a yakin almis ve %20 asagisinda suan. O fiyatlara gelir mi tekrar. Burdan zararkes yapmak mantikli degil mi. Daha da düşeceğe benziyor

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Öncelikle dedigim gibi altın kural zararına satmak yok duze cikinca elimden geldigi kadar yardım edicem size.

0BeğenmedimŞikayet

ilkrypci ()

Mesajlarim düşmüyor mu acaba? Bazen mesaj sorunu yaşıyorum fa gorurseniz cevap verebilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

ilkrypci ()

Dostum anlik alim satimlardan iyi kâr ettigini biliyorum. ben suan panik olduğum icin duzgun karar veremiyorum. Rica etsem alim satim konularında koçluk edebilir misin? Bunu kimseden istemem ama cok zor durum icerisindeyim. Stop koymayi ters yaptigim icin coin i nerdeyse en yuksekten aldim. Hâl boyle olunca hata ustune hata yaptim. Profilimde rakamlar var. Ordan bir yazisma olsa en azindan. Gerçekten sağlıklı düşünemedigim için bu kadar ileri giden bir istek oldu. Lütfen yardım çağrımi karsiliksiz birakma.

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Hayır unutmadım tabikide zararınız ne durumda bilmiyorun eger buyukse bekliyceksiniz ve bir daha asla trendeki coinlerden almayın.

2. Olarak full hic 1 coine girmeyin %50 nakit herzaman can kurtarir

Şimdilik yapabilceklerim bu kadar sizin icin.

0BeğenmedimŞikayet

ilkrypci ()

Dostum günaydın beni unutmadin dimi. İnan psikolojim bozuldu sabahtan beri %20 daha zarar yazdi.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum