Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 23:21:17
EUR 34.8401 23:21:17
USD 32.3400 23:21:17
ALTIN ONS $2302.2650 23:21:17

Konu: Altın Ons

⭐⭐NİLSUDE ()
Ons

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Teachers ()

@celik2119 hocam BIST durmak bilmiyor ne diyorsunuz bu duruma:)

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fatihka ()

Çelik hocam. Hem altın ons hem dolar birlikte yürüyor yine bugün. Bende düşüş fırsatı bekleyenlerdenim. Alım için sizin dediğiniz 430 seviyesini bekliyorum ama çıktıkça çıkıyor ve moral bozuyor. Düşerken bir rakam öngörüsü oluyor ama çıkarken ucu bucağı yokmuş gibi sanki :(

0BeğenmedimŞikayet

Evren75 ()

Hocam şu anda neo alınırmı son günlerde hep yükselişte yada btc de kısa sürede günlük al sat yapabileceğimiz bir öneriniz varmı

0BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

@celik2119
4000 Ad x 5.0475 Ortlm
Alım yaptim (20.190 KmsyBMSF).
Hesaptan Ek 400 TL küsür daha düşmüş (%2 gibi) Açiklaması nedir...

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ağ sorunu değil. Diğer siteye gitmeniz gerekiyor.

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Tamam buldum. İndikatörü şeçeken bağlantı sorunumu var bilemiyorum. Ya da ağ bağlantısı ile ilgili bir sorun var; Seçmeme izin vermiyor.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yok maalesef. Onlar için trad. ingv. iew sitesine bakmalısınız

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

@celik2119 DXY yi buldum tahviller de var mı var ise yazar mısınız kodu.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Nilsude güler. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hepsi doğru. Elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Şaka tabi. Chiko span Yani anlık gösterge kahverengi çizgi üzerinde olması her zaman avantajlı. Ayrıyeten Tenkan Sen (Mavi çizgi) üzerinde ki hareketlerin oluşması olumlu. Tenkan sen in Kijun Sen (kahverengi çizgi) üzerinde seyretmesi olumlu. Senkou span A (yeşil çizgi ) Senkou span B yi yukarı yönlü kestiği sürece sıkıntı yok. Ve bulut yeşilse sıkıntı yok. Mumlar tenkan sen üzerinde ise yine sıkıntı yok. Onay almam gerekir @celik2119 çokmu karıştırdım. Ne biliyim öğrendiğim herşeyi yazayım dedim. :)))

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Fazlasıyla eminim Nil.. TL de kalakaldım. Benim için sorun değil, ama işlem yapasım geliyor:)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Emin misin ona göre başlayacağım.

Ferdi_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Küçük bir yorum?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Grafikte kijun sen, senkou span A ve B noktalarından yatay çizgiler çekerseniz destekleri takip etmeniz daha kolay olur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum