Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:01:54
EUR 34.8238 02:01:54
USD 32.3379 02:01:54
ALTIN ONS $2301.8900 02:01:54

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Platin

Platin ETF'lerindeki son durum bu şekilde. Çıkışlar bir miktar artsa da bunu kar realizasyonu olarak görüyorum. Yıl içerisinde 2000 bölgesine doğru bir yükseliş için potansiyeli olduğunu düşünüyorum. YTD. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zgrnmr ()

Merhaba üstat. Platin 2000 ons'lara yaklaştığı zaman fiyatı da epey yükselecek haliyle ama aynı zamanda altın ons içinse 1600'lü rakamların geleceği buradaki birçok yıldızlı kişiler tarafından da dile getiriliyor. Hiç anlamadığım için soruyorum. Platin ve altının aynı fiyatlara gelmesi mümkün mü yoksa altının da mı artacağını düşünüyorsunuz.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Kimimbenki ()

Peki değerli emtialarda uzun vadeli ve kısa vadeli al- sat tercihleriniz ne olurdu?

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben değerli metaller sepetinde tutmayı tercih ederdim. Fakat risk algısına göre birçok senaryo kurulabilir. Atıyorum risk almayı seven bir yatırımcıysanız %20 kripto, %50 değerli metal %30 döviz veya çeşitli ETFler. Veya tam tersine riskten kaçınan bir yatırımcıysanız sabit getirili güvenli limanlar düşünülebilir. Dediğim gibi sizin beklentinize kalmış..

Kimimbenki için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimimbenki ()

Merhabalar Sayın shaokahn size ytd olmadan bir soru sormak istiyorum. Siz elinizde vade sorunu olmadan 150k ile döviz/emtia olarak ne alırdınız?

0BeğenmedimŞikayet

Bahri44 ()

Eline emeğine sağlık ustam.

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Teşekkür ederim üstadım :)

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Uzun vadeli taşımak isteyenler kademeli düşünebilir ama ben önceki stratejime bağlıyım hala :) Gerçi 1220'den bir kademe alabilmiştim birkaç hafta önceki düşüşte ama diğer kademeler hala duruyor. Şimdilik bir emtia rallisinden korksam da altın alımlarını tamamladığım için için rahat en azından oradan nasipleniriz diye düşünüyorum :) Gümüş ve platin kısmet :) Selamlar.

murat08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

1120 beklemeden 1200 altındayken girelim ytd li girelim mı hocam :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum