Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0888 12:37:54
EUR 35.1126 12:37:54
USD 32.2262 12:37:54
ALTIN ONS $2385.3600 12:37:54

Konu: trx

ytd

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Eth nin gostermis oldugu performansi bekliyoruz ayrilip gelicek mi bakalim hoca kim bilir:))

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sonaltınbükücü57 ()

trx grafiğe göre yukarı mı olacak aşağı mı anlamadım?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Tamamdir ozaman hocam:) tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

rakamların yukarda olmasının sebebı zaten o cızgıler :)) sen rakamları takıp et karısmasın kafan formasyon oyle cunku :))

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Rakamlar yukarda da hocam grafik cizgiler asagida olunca kafa karisikligi oldu bende. :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sen ne kullanıyosun ALLAH askına de bıkere bana :))) rakamlar nerde duruyor bikere baksan :)))

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba, onayi almis olmasi ne anlam ifade ediyor hocam dususun devam edecegini mi?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ilk grafıgı paylasırken uzebılır demıstım rakam 0.141 cıvarıydı nıtekım 0.117 lere kadar saldı. tutan tuttu satan sattı. yenı hıkayede 0.135 onayını almıs gorunuyor . ytd

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

trx bıle bıle lades . yıne verdınız sayfaya fomoyu kapanın elınde kaldı.

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

Başkan merhaba nasılsın, hep sell verdin 1 tane de buy alabilirmiyiz ytd olmadan :)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

trx benım ıcın SELL . kımseye ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Doge sevdasi bitince dego almasınlar:))

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

her kafadan ayrı bır ses cıkıyor bazen cay yudumlarken ızlemek en guzelı.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Ne gibi. suan 0.41 den aldim düştü. Suan 0.39 da

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam bilgilendirme icin tesekkurler. Bu ay cikana kadar alim yapmamayi dusunuyorum ay sonu derin duzeltme olma ihtimali var deniliyor. Majorlerden alim yapilacak coin analizleriniz mevcutsa paylasabilirseniz bizde de bir fikir olusturmus olursaniz seviniriz.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

var bı hazırlıgı beklıyorum. ytd

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sımdı ben sana rakam verıcem panık yapıcaksın dedıgım rakamlara gelene kadar hafıf yukselıs yapacak olursa keske dıyeceksın. malıyetın kac?

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Kardesim full trx aldim grafik ne diyo

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum