Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 13:57:53
EUR 34.8238 13:57:53
USD 32.3379 13:57:53
ALTIN ONS $2301.8900 13:57:53

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam adım adım takip edecez yapıyı yakalamaya çalışacaz
Şimdilik gozuken 1765 kırılımı ile aşağı desteklere götüreceği bu arada haftaya gelecek ABD verileri istihdam ve işsizlik oranı çok önemli takip edilmeli selamlar

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

O zaman tekrar düşüşünü takip etmek gerekiyor. Bu sefer daha mı çok iner sizce yoksa aynı yerden yada daha buranın biraz aşağısından güç toplayıp çıkar mı?

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@feryal82d Hocam trendi kıramadı defalarca denedi bu düşüş trendini kuvvetlendirdi
1825 seviyesi kırılmadıkça düşer

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@hocam trendi kıramadı defalarca denedi bu düşüş trendini kuvvetlendirdi
1825 seviyesi kırılmadıkça düşmeye devam eder

1BeğenmedimŞikayet

Altın___bbbb ()

Çok memnun kaldım tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@Altın___bbb bu grafiği takip ediyorum 1783 kapısı 3 kez çalındı ve günlük kapanışlar yaparsa 1825 denemesi yapabilir
Günlük trade yapılabilir orta ve uzun vade için etkilemek istemem 1825 gecilmedikce ben girmem

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

1 bölgesi (1783) ikinci kez denemesi üzerinde henüz kapanış yapamadı

1BeğenmedimŞikayet

Horozgol ()

Teşekkür ederim. Takibe alıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@35oğuz35 @Horozgol kısada bu grafigi takip ediyoruz

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam biance hesap kullanıyorsunuz siz degilmi

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aleykümselama kardeşim.

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Selam hocam

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Trendi kırma girişimleri başarısız oldukça trend güçlenir sayın hocam. Elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

19 ons sayın hocam.

Roseshahh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roseshahh ()

Celik hocam gumuse girmek icin hangi seviyeyi bekliyorsunuz ons bazinda?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Fırtınada yelkenleri fora yapınca yelkensiz kalabilirsin kardeşim. Aman dikkat :))

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Nefis grafik olmuş hocam emeğinize sağlık. Kırmızı düşen trend çizgisini 2. denemede yukarı yönlü aşabilecek mi? Takipte olacağız. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Belki ihlal olabilir Ben henüz düşüş trendinin bittiğini düşünmüyorum

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Aynı hesaba gelir. 1 dediğiniz yeri kırar ordan onay alır. Birinci hedefe gider gibi. Ytd. Siz ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@aspar hocam üçgeni buradan takip ediyoruz kıracak mı?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Elinize sağlık hocam. Çok net olmuş grafik. Kırmızı çizgiyi ihlaller olabilir. Kırılmadıkça düşüş bitti denemez.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@celik2119 hocam ons da sarı alandaki yapıyı nasıl görüyorsunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum