Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 05:03:16
EUR 34.6618 05:03:16
USD 32.2669 05:03:16
ALTIN ONS $2309.0400 05:03:16

Konu: Günlük grafik. 1778-79 tepe.

Kriyt ()
Ons

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Teşekkür ederim.

rknydn1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mmtckr ()

Sana like halo dayı

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rknydn1 ()

Elinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

@Kriyt kardeşime laf söyleyemezsin kardeşim bu sayfada eleştri olabilir ama öyle abd açılış kapanışı onu sanki @Kriyt kardeşim bilmiyormuş ki siz sallayın biz izleyelim grafiğin yok analizin yok çapın yok asıl sallayan sensin

Burakk1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Eyvallah kardeşim.

Laaaps için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Bir duruma itiraz edebilmen için önce idrak etmen gerekir. Ben yorumumu yaparken günlük grafik çizdim ve attım. Halen görmenee rağmen idrak edemiyorsan hiç iletişim kurup zamanımızı çalma. Ayrıca " günlükte düşen kanal tepesi 1779 burayı kırar yukarı çıkıp gün kapanışı yaparsa seller kapanmalı. Ama kıramazsa 79 muhtemel dönüş yeridir. " bu yorumun nesini idrak edemedin lütfen açıklar mısın? Gene yorumlarımı okuduysan ki okumak yetmiyor idrak etmen de gerek, ons düzeltme yapmalı sonra sağlıklı yükseltmeli dedik. Yükselişi ben 1670 den beri bekliyorum ve söylüyorum. Ama senin için biri bir düşünce, fikir veya analiz yapıyorsa senin pozuna göre konuşmalı... Değil mi?

Burakk1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

teşekkür ederim hocam

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Parite de sadece bir kere marj veriyorsun tl gecip dolar alinca 2 kere marj yani makas ucreti oluyor onun disinda baska bir artisi yok. Ytd

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozdemirilhan ()

Ons yuklendi gidiyor bu sefer @mmtckr patlat bi volkan konak :)

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hayabusa55 ()

78-79 un içinden geçecek bence :)

0BeğenmedimŞikayet

Burakk1907 ()

ABD açılışı sonrası geçerse ne yapacan neye göre hangi grafiğe göre tepe 78-79 kafadan sallayıp duruyorsunuz be

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

sana yazım düşmüyor

BarısONS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

aynen kaçırmam gelirse tabi

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

kaçırmam bu defa

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

gece almadım hala pişmanım

0BeğenmedimŞikayet

BarısONS ()

eyw üsdat ellerine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Laaaps ()

Emeğine sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

rknydn1 ()

1680-1758 78
1758-1723 -35
1723-1801 78
Olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Düzeltme hedefi 46-48 görünüyor. Ama 54 idealdir. 54-50 arası Buy verilebilir.

0BeğenmedimŞikayet

BarısONS ()

Kaça kadar bir düzeltme bekleyebiliriz ? dost

-1BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Arkadaşlar günlük tepemiz 1778-79. Bugün 75 dedim kusuruma bakmayın. Telden yapınca böyle oluyor. Bilgisayardan tam çizim yaptım. Sell verildi. 3. Sellim. Buranın üstünde günlük kapanış olursa sell pozlar kapatılmalıdır.

0BeğenmedimŞikayet

BarısONS ()

dost kaça kadar bir düzelme gelir?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum