Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:43:27
EUR 34.9777 01:43:27
USD 32.5417 01:43:27
ALTIN ONS $2332.6150 01:43:27

Konu: Kuveyttürk anlık kurlar (özel kur)

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZKURT_51 ()

Doların yükselmesiyle beraber bu hafta 6.95 test eder tabi ons inş salmaz

6ncı_his için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

İlk başta 200 bin lira üzerinde mevduat vardı ve bankadan talep ettim. Bir iki gün sonra tanımladılar. 100 bin üzerine de olacağını düşünüyorum

Kumpas06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Eyvallah sağol konuşayım benim 35 gümüşte fazla

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Rica ederim. Bereketli kazançlar

sFurkan44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Ben de ilk defa tanımlatırken 200 bin üzeri mevduat vardı ve hemen tanımladılar. Daha sonra araç satın alırken bir kısmı eridi mevduatın. Ama şu anda 135 bin lira civarı mevduat var ve sorun yok. Mutlaka konuşun bankanız ile

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sFurkan44 ()

Anladım hocam sagolun

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

İşi çözdünuz

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

1581 gram olacak arkadaşım. Evet 31 dolar artırmış oldunuz. Ben TL bazlı bakmıyorum burada olaya

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Bende 200bin var böyle kur vermediler

0BeğenmedimŞikayet

Kumpas06 ()

Hocam bu kura sahip olabilmek için ne yaptınız

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Evettt dogru

0BeğenmedimŞikayet

sFurkan44 ()

Hocam şimdi dolar kuru 7.90 dan 1265 dolar aldık daha sonra 0.80 den gümüş aldık 1581 kg de gümüş almış olduk gumus ons 0.82 ye çıktı 1296 dolar olarak sattık 31 dolar karımiz oldu o sırada 7.90 dan aldığımız dolar kuruda 8.1 e çıktı arada 500 TL lik kar aldık doğru anlamış miyim?

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Rica ederim. Hayırlı ve bereketli kazançlar dilerim

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Evet bende de bir dönem kaldırmıştı. Süre kısıtı koyduklarını öğrendim başıma gelince. Telefonla bireysel müşteri hizmetleri temsilcisini arayarak hallettim

BOZKURT_51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Buna kesin cevap verebilecek olsam paramı koyacak yer bulamazdım arkadaşım :) Bugün bu bahsettiğiniz rakamdan 1/5 TL'ye geçiş yaptım. Ytd

Onnbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onnbaşı ()

@6ncı_his şu an gümüş 6.67 yüksek sayılır mı

0BeğenmedimŞikayet

BOZKURT_51 ()

Mayis ayinda kaldırmıştı küvetturk özel kuru bende vakıf geçmiştim şuan bende özel kur olarak vakıf katılım kullanıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Miktarı öğrenmek istedim temsilcim sağolsun yardımcı oluyor bu konuda miktar okadar olmayınca teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

100 bin lira üzerinde bireysel müşteri hizmetleri temsilcinizden talep edebilirsiniz. Kabul etmez ise mevduatınızı başka bir bankaya aktarmakla tehdit edin :))

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bu kur için meblağ nekadar olmali

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Kendimi bildim bileli vardı desem :) üç segment var. Bendeki en dar makas aralığı. Şu anda 100 bin lira üzeri mevduat var

BOZKURT_51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZKURT_51 ()

Kuveyt türk ne zaman başladı kardeşim özel kur vermeye

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Parçalı işlemin olmazsa olmaz olduğunu yazmayı unutmuşum. Affedin :))

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Sadece doların ve gümüş onsun yüksek değerde olduğu zamanlarda TL'ye geçmeyi tercih ederim. Bu durum haricinde her zaman dolar ile alıp satarım. Yatırım tavsiyesidir )

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum