Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0853 05:31:47
EUR 35.0449 05:31:47
USD 32.2683 05:31:47
ALTIN ONS $2380.6050 05:31:47

Grafiği gönderen: Hakan_oz

⭐⭐Hakan_oz ()
Dolar
TRY/USD Haftalık Grafik Görünümü_7. Ytd.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Ben teşk ederim. Selamlar.

salih2837 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Teşk ediyorum değerli @ÇANCILAR_PET_SHOP @NİLSUDE size de afiyet olsun:)

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Bende :; ))

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Kahve geldi afiyet olsun. Ben gerçekten içiyorum bu arada:))

Hakan_oz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Geldi kahveler yanında 2 adet kestane şekeri; :()

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Teknik anlamda gayretiniz çok önemli gerçekten ve o konuda @celik2119 hocam çok değerlidir. Zahmet olmaz ise de bir kahvenizi alırım:) teşkler.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Çok teşekkür ederim. Ayrıntılı tekrar tekrar okuyacağım yorumunuzu. Benim için teknik önemli bu işe yeni başladım ancak öğreneceğim yani teknik işini sağolsun @celik2119 yardımcı oldu bazı konularda. Sizede kahve söyleyelim mi istermisiniz)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Merhabalar @NİLSUDE hanım teşk ediyorum. Bahse konu temennilerin gerçekleşme olgusu ile olası gerçekler yadsınamaz haklısınız. Umuyorum temenni ettiğiniz yönde ilerler.
Ancak teknik olarak irdelendiğinde bu grafiği 28 Şubat haftası itibarı ile her hafta kapanışında paylaşıyorum. Kapanışa göre gerekli notları düşüyorum örneğin o tarihten süre gelen haftalıkta oluşan 'yutan mum(ayı) formasyonu' Türk lirasındaki değer kaybının devam edeceğini belirtmiş idim. Haftalıklar da oluşan böyle mumlar bir süre daha düşüş eğiliminde devam eder. Tabi bu süreçte Türk lirasının değer kazanmayacağı anlamı taşımaz sadece sınırlı olur. Bu durum olumluya nasıl döner? öncelik 2 bandı içinde(yutan mum ayı formasyonu) en az yarısını almalıdır haftalık kapanışlarda ve bir denge arayışı ile düşüş yönlü mumun yutularak değer kazanımı sağlanabilir. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Totti007 ()

saygilarimizla :))

Mennan_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Faiz yükseldikçe banka hisseleri düşer faizle ters orantılıdır normal şartlarda ytd

Totti007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Ben teknik direktör hisseleri
Pek sevmem kardeşim

Cumhuriyet tarihinin en büyük ve sorunlu kredilerini dagıttı bankalar

Sadece bankalardan ibaret degildir borsamız

Saygılarımızla

0BeğenmedimŞikayet

Totti007 ()

sizce bu bankacilik hisseleri daha geriye gidermi daha net sorayim fikrinizi almak icin soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Kardeşim zor bir cografyada
Yaşıyoruz
Bizim borsamız vefalı yatırımcıyı hiç sevmez
Küresel Borsalar da satış baskısı olmaz,
İçeridede gerekli adımlar atılırsa sorun yoktur

Saygılarımızla

0BeğenmedimŞikayet

Totti007 ()

iyiyim sagolun bist endeks hakkinda bi yorum alabilirmiyim kisa orta uzun

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Sağolun hocam uzun zamandır talebiniz üzerine haftalıkta güncel durumu paylaşıyorum umarım faydası olmuştur. Bu haftaki kapanış önemli olacak dediğiniz gibi hayırlısı olsun. Selamlar.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Aleykümselam
İyisinizdir inşallah

Saygılarımızla

1BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Aleykümselam
Kıymetli kardeşim
Bol bereketli kazançlar dilerim

Saygılarımızla daima

0BeğenmedimŞikayet

Totti007 ()

selamin aleykum

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Teşk ederim çok değerli @Mennan_usta kardeşim seviliyorsun. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

tuplu video sitesinde 0 dan baslayarak dersler var. tavsiye ederim. en azindan grafik okumayi ögrenirsiniz

balçiceği için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

balçiceği ()

@Hakan_oz hocam. ne diyor grafik size zahmet benim kafa basmıyor bu grafik okumaya bı dersi olsa alacağım vallahi..

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Merhaba Ben nilsude. Bazıları görünen gerçekleri kabullenmek istemez neden acı verir. Hoş ister kabul et ister etme olası gerçekler vardır. Bu durumda temennim umarım yukarı yönlü kırılma olur. Teşekkür ediyorum. Elinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

Emeğinize saglık tskler..

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

O güneşin doğması için 0.1222 oluşan mumun nereye yolculuk yapacağına mi bağlı.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Bundan sonra büyük yeşil bir mum gelecek mi? :(((O güneş ne zaman doğacak. :()

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Hakan bey. Ne diyor grafik? 7.60 yolda mi dolar için?

2BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Hakanım kolay gelsin
Maşallah kardeşime

Saygılarımızla daima

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Elinize sağlık. Buradan takip etmek çok keyifli oluyor. Bundan sonra büyük yeşil bir mum gelirse doğan güneş formasyonu olacak. Hayırlısı bakalım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum