Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:38:04
EUR 34.9839 17:38:04
USD 32.2051 17:38:04
ALTIN ONS $2414.8350 17:38:04

Grafiği gönderen: Caney

Bi arkadas yazmış aynen böyle ben ilk girdim kazandım ama ikincisinde pandemi vurdu yani Rabbim sevgili kuluyum ikincide batınca çözdüm bu işi sermayemin %70 gitmişti o dönem sonrasında sermaye ikiye katladım şükür; )))

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

çaylak1617 ()

Ben daha finansal analiz yapamıyorum. Firmanın kazandığı kaybettiği nerden bakılır ne anlama gelir öğrenmeye çalışıyorum daha. Azıcık teknik bilgim var. Onunla birkaç hisse aldım. Grafiklerde uzun süre düşüşe geçen firmaları görünce ya bu da öyle olursa ya da 3 ay zararda kalırsam korkusuyla sattım. Düşen formasyon vardı yukarı kırarsa dedim kırdı ama formasyonu tamamlayıp aşağı indi tekrar:( Demek ki düşen üçgenden hisse almayacakmışım onu öğrendim:)

Caney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Ben zarara hiç satma tavsiye etmem ilk tecrübemde çok cesit vardı elimde bunları hel zarara verdim gözlemlerimle çıkış potansiyeli yüksek hisselere geçiş yaptım bu hamlem doğru oldu ve kısa zamanda kara geçtim sonrasında rygo hissesini almıştım baktım bi birşey olacağı yok onuda zarara verdim ha iyiki vermişim yoksa bir senem heba olacakti zarara sattığımı çok altında hala almıyorum bile ondan sonra hiç zarara hisse vermedim çünkü yanlış hisse almadım.. :))

çaylak1617 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çaylak1617 ()

Ben ilk girişimde kaybettim 5 hissemin 3ü fazla düşünce zararına sattım. Mantıklı olan zararına satmak mı alttan almak bilmiyorum:( Şuan 3 ay sonra nakite ihtiyacım var sonrasında uzuun bir süre nakit lazım değil. Sonrasında uzun yatırımı düşüneceğim. Allah hepimize sabır versin.

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

İnşallah sağolun

Enes_Eray için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

Sağolun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Amin inşallah:)))

1BeğenmedimŞikayet

Enes_Eray ()

Sağolasin kimse zararda kalmasın inşallah, evlatlarımızın rızkı çoğalsın

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Hayırlısı olmuş sevindim adına.. :)

1BeğenmedimŞikayet

Enes_Eray ()

Çok şükür arkadaşım, knfrt kaldı azcik zararda onda da seni dinleyip maliyet düşürsem kara gecmistim ama eşim bjk alalım deyince son paramiza onu aldık iki tavan gördük şansa onda da :)

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Tamam seni kurtardık darısı zarardaki arkadaşlara; ))

1BeğenmedimŞikayet

Enes_Eray ()

Yok son endeks çökmesinden birgün önce az zararla çıkmıştım,4. Tura geçtim şimdilik kardayim :)

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Şuan 3 demsin hala:))

0BeğenmedimŞikayet

Enes_Eray ()

Geçmiş olsun arkadaşım, karla çıkarsınız inşallah

Nur07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

Umarım da zor gibi, şirket sanırım tamamen batak bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enes_Eray ()

Neyse ki ilkte kazanıp, ikinci ve üçüncü de kaybettim sevinesim geldi :)

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Umarim en kisa zamanda atlatırsınız burda bazi arkadaşlardan bilgi al

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

Sağolun @Serdengeçti34

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Gecmis olsun

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Hakli guzrl

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

2020 agustos da iyi bir miktar mrgyo aldım elimde patladı en büyük zararım orda o gün bu gündür çıkacak umudu ile bekledim şimdide bölünmeye gidecek haberi düştü! diğerleri bist biraz toplasa kurtaracak gibiler nası çıkıcam bu işinden kara kara düşünüyorum arkadaşım ya

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Ne zaman girdiniz ki pandemi bizi gecen sene vurdu...

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

Merhaba, inşallah banada nasip olur şuan sermayenin %50 kayıpdayım pandemi kötü vurdu darısı başıms kaybettiğim geri gelse ona razıyım arkadaşım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum